Müzikçalar Tavsiyesi Ana Başlık

'Müzik Çalarlar Genel' forumunda thejustice tarafından 13 Mayıs 2012 tarihinde açılan konu

1. Rudolf

Rudolf
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    27
    Zishan T1 Ak4497EQ ve Hidizs Ap80 arasında kaldım. Hangisini önerirsiniz? Bu fiyatlarda alternatif sunabilecek varsa da güzel olur.

2. bhdr74

bhdr74
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    20
    Makelsan Lion Plus 650VA Line Interactive Kesintisiz Güç Kaynağı, bu cihaz masaüstü kullanım için uygun mudur?

Collapse Signature Expand Signature
  3. Metatron

Metatron
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    47
    Merhabalar,

Soundmagic e80'i şuanda note 8 telefonumla kullanıyorum fakat artık bir dap'a geçiş yapmak istiyorum.

Daha HM-601 Limited Edition ve fiio x3 1.nesil kullanmıştım fiio daha çok hoşuma gitmişti.

Müzik olarak hemen her tarz dinliyorum Jazz,Blues,Rock,Piano,elektronik müzik gibi vb.

Fiio x5iii almayı düşünüyorum fikrinizi almak istedim tavsiye verebilirseniz sevinirim.

4. denizdilli

denizdilli
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    13
    Merhaba iyi günler,

Bende yakın zamanda İbasso DX80 cihazımı satıp yerine Fiio X5İİİ aldım,
    Ses olarak bana DX80 den daha iyi geldi, sahnesi daha geniş, alt frekanslar daha vurgulu ve nedense tizler daha detaylı geldi, sadece şarj yönünden DX80 çok iyiydi, X5iii android yüzünden biraz daha kısa gidecek gibi, henüz tam deneme yapamadım, aşırı bir takılma yapmıyor kullanırken ama telefon gibi hızlı bir cihaz değil bazen bir yere tıklayınca saniyelik beklemek gerekebiliyor, bt ile ve wifi ile eşleştirmede bir sıkıntı yaşamadım.
    Üstadlar daha iyi yorumlayabilirler.

Collapse Signature Expand Signature