Müzikçalar Tavsiyesi Ana Başlık

'Müzik Çalarlar Genel' forumunda thejustice tarafından 13 Mayıs 2012 tarihinde açılan konu

1. TechnoRom

TechnoRom
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    12
    Çift kör nedir hocam?
    Ben şans eseri sıfır gibi IT01s buldum 900 TL’ye. Bence bu fiyata alınabilecek daha iyi bir kulaklık bu fiyata kesinlikle alınamaz. :)
    Hocam siparişi ne zaman verdiniz? Ben 3 Şubat’ta verdim siparişi. 15 gün geçti hala gelmedi. Gerçi tahmini teslimat süresine baktım 23 Şubat - 6 Mart tarihleri arasında geleceği belirtilmiş. Normal mi sizce bu?

2. re-fi

re-fi
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    6
    Aliexpress üzerinden aldım. 15 gün içinde geldi. Alıcıya daha düşük yazarmısın dedim ücreti MP3 player yazmış 33$ ile daha düşük gümrük vergisi ödedim böylece.

Sony wf-1000xm4 kulaklığımla güzel bir ikili oldular. Fakat bu DAP üzerindeki normal çıkıştan besliyorum şuan. DAP üzerinde balanced çıkışta var bu tam ne işe yarar farklı bir ucu olduğu için deneyemedim.

Submariner2 bunu beğendi.
  3. zxc

zxc
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    6,331
    denizdilli ve Submariner2 bunu beğendi.
  4. TechnoRom

TechnoRom
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    12
    Hocam 3 Şubat’ta sipariş vermiştim. Takipten bakıyorum hala Çin’de görülüyor. Tam üç hafta oldu ve hiçbir gelişme yok. Size nasıl iki haftada geldi? Aynı tarihte sipariş vermiştik yanılmıyorsam.

5. re-fi

re-fi
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    6
    Aynen hocam aynı zamanda vermştik.

Şuan Aliexpressten baktığımda durumunda teslim edildi yazıyor. İstanbul Beşiktaş benim lokasyon. Ücretsiz kargoyu seçtim, şans sanırım.