MaGaosi K3 pro Hibrid iem

'Kulaklık Genel' forumunda complete tarafından 19 Şubat 2017 tarihinde açılan konu

1. xenitis

xenitis
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    172
    Ses bir miktar farkediyor, basslari derinleşiyor ama tizler de kırpiliyor gümüş filtreyle.

Sent from my SM-G925I using Tapatalk

4 kişi bunu beğendi.
  2. Özen

Özen
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    2,765
    Aksam deneyim hocam . Az bir şey fark ederse iyi . Tiz olayı önemli Ahmet ten kaptık malum :)

5 kişi bunu beğendi.
  3. Mustafa ALKAN

Mustafa ALKAN
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,667
    Yapisal farkliliklar var filtrelerde. Sese katkisi var.

5 kişi bunu beğendi.
  4. Pax

Pax
    Expand Collapse
    Moderator
    Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    1,459
    @Dr. Boom Ne karttı be yedinci tur masaya inince (eueueueueuhehee) diye rakip concade atardı:) Hearthstone oynayanlar bilir kendisinden çok boom botlarından korkulurdu.

Collapse Signature Expand Signature
    2 kişi bunu beğendi.
  5. Dr. Boom

Dr. Boom
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    617
    Gülüşü kulaklarımda yankılandı hocam. Rakibin 8 canı kalmışsa well played deyip Dr. Boom'u indirmenin keyfi... Özledim be keratayı :( Oyunu yaklaşık 8-9 aydır oynamıyorum. Yeni expansionlar falan gelmiş çok geride kaldım.

2 kişi bunu beğendi.
  6. Pax

Pax
    Expand Collapse
    Moderator
    Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    1,459
    Blizzard oyunu bitirdi hocam bende bıraktım oynamıyorum. Oyuna hatırı sayılır para harcamama rağmen metayı bir türlü yakalayamadan yeni kartlar çıktı. Baktım bunun sonu kötü bıraktım kurtuldum ama ben bu kadar paragöz bir oyun firması görmedim

2 kişi bunu beğendi.
  7. Harchi

Harchi
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    76
    5s kullanıyorum yeni bir kulaklık peşindeyim acaba K3 pronun performansı nasıl olur deneyen var mı ?

8. Dr. Boom

Dr. Boom
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    617
    Öncelikle foruma hoşgeldiniz. Bütçenizi, dinlediğiniz müzik türlerini, ne tür bir ses istediğinizi belirtirseniz daha isabetli tavsiyeler gelecektir.
    --- Arka arkaya mesajlar birleştirildi, 31 Mayıs 2017, İlk mesaj zamanı 31 Mayıs 2017 ---
    Bu arada konuyu 1. sayfadan itibaren okursanız deneyen arkadaşların küçük izlenimleri mevcut. Fikir verebilir.

9. Harchi

Harchi
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    76
    Teşekkürler hoş buldum :) şuan finallerimden ötürü detaylı bir araştırma yapmaya yada tavsiye almaya fırsatım olmadı. Dersten kitaptan sıkıldıkça forumu takip ediyor yazılanları okuyorum. K3 Proyu burda da olduğu gibi çok met eden oldu bende sadece elimde ki telefonla kullanımı nasıl olur diye merak ettim ve sormak istedim.
    --- Arka arkaya mesajlar birleştirildi, 31 Mayıs 2017, İlk mesaj zamanı 31 Mayıs 2017 ---
    Gözden kaçırmışım o zaman teşekkürler.

10. Dr. Boom

Dr. Boom
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    617
    Finallerde başarılar diliyorum :)

K3 16ohm empedansa sahip bi kulaklık. Telefonla kullanımda sıkıntı yaratacağını sanmıyorum. Tabi her telefonun çıkış gücü farklı ama I Phone'lar bu konuda yeterli diye biliyorum.

11. Harchi

Harchi
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    76
    Merakımı giderdiğiniz için teşekkürler. Sınavların bitiminde daha detaylı ele alabilirim o zaman

12. Dr. Boom

Dr. Boom
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    617
    Yardımcı olabildiysem ne mutlu, eğitim hayatınızda başarılar diliyorum :)

13. Harchi

Harchi
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    76
    Çok teşekkürler bizde diliyoruz açıkçası :DD

2 kişi bunu beğendi.
  14. Chaturanga

Chaturanga
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    5,758
    @Harchi foruma hoş geldiniz. @Dr. Boom hocamın dediği gibi telefonun çıkışına bağlı.

Ve Magaosi K3 Pro 16 Ohm olmasına rağmen kablolarından mı kaynaklanıyor bilmiyorum ama örneğin LG V20 ye normal şekilde bağlayınca sesi sona kadar (V20 75 kademeli ses veriyor maksimum) açabiliyorum, ama harici ses cihazı yada en yüksek mod olan yüksek empedans modunda (V20 nin 3 aşamalı bir DAC sistemi var, bağlanan kulaklığın empedansına göre daha az yada daha çok güç veriyor) bağlayınca sırayla 50-55 yada 40-45 yeterli oluyor.

3 kişi bunu beğendi.
  15. Harchi

Harchi
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    76
    Teşekkürler. İnternetten 5s in ses çıkışı hakkında bilgi aradım. Ama bulamadığımı sanıyorum. Açıkçası teknik bilgilere pek hakim değilim bu yüzden atlamışta olabilirim. Iphone ların genelde yeterli çıkış gücüne sahip olduğuna sizde katılıyor musunuz ? Genelleme yapmak çok doğru olamayabilir sanırım. Dediğiniz gibi cihazdan cihaza farklılık gösteriyorsa elimde modele göre konuşmak gerekir sanırım.

Daha önce rha ma750i kullandım. Yaklaşık bir ay önce bozuldu. ma750i ilk tecrübemdi. Teknik bilgilere hakim olmasamda çok memnundum. Sadece 5s te ve laptobumda(msi ge70) kullandım. Gayet memnun ediciydi doğrusu.

2 kişi bunu beğendi.
  16. Chaturanga

Chaturanga
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    5,758
    Iphone kullanan arkadaşlar cevaplayabilirse daha doğru olur. Laptopta sorun yaşamazsınız.

2 kişi bunu beğendi.
  17. SalihArslann

SalihArslann
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,394
    Dostum zaten 16 ohm bulabileceğiniz kulaklık için en küçük değer neredeyse 30 yada 40 falan olsaydı belki ama 5s in bu forumda sony xba h1 konusunda ilk sayfalarında güçlü bir çıkışın olduğunu ifade edilmişti yanlış hatırlamıyorsam.

Kulaklık için ise K3 Pro benimde takibimde Ahmet Hoca var burada o da yakında bir inceleme başlatacak bir kulaklık eksik yakında eline ulaşır eğer vaktiniz varsa o incelemeyi de bekleyebilirsiniz onun dışında bu kulaklık fiyat aralığında Ahmet hocanın önceki incelemesinde orivetti basic diye bir kulaklık var onada bir göz atabilirsiniz bass ağırlıklı yanlış değilsem bir kulaklık mış. Şimdilik sana yardımım bu kadar dostum sınavlarda başarılar umarım kayıpsız tamamlarsın sınavlarını.

4 kişi bunu beğendi.
  18. Harchi

Harchi
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    76
    Cevaplarınız için çok teşekkürler. Önerdiğiniz incelemelerede bakacağım.

19. furkan kocyigit

furkan kocyigit
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    348
    Ben iPod 6 kullanıyorum, 47 Ohm'luk Dx160'ı sıkıntısız kaldırdı. İkisi karşılaştırılabilir bence

2 kişi bunu beğendi.
  20. SalihArslann

SalihArslann
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,394
    Oooo iyimiş