Media Markt'tan müşterilerine teşekkür

'Haberler' forumunda soundchaser tarafından 28 Eylül 2007 tarihinde açılan konu

1. KontG

KontG
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    8
    Teşekkürler arkadaşlar :) Sabırla ilerliyorum... Player'ı hallettim, Amfiyi de hallettim... Sıra kulaklıkta :)

2. KontG

KontG
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    8
    Amfi bugün itibariyle elime ulaştı... İlk denemelerim olumlu yönde... Kalite arttı gerçekten ama inceleme için uzun uzun denemeler yapmam lazım çünkü test epey zorlu olucak... Kalite arttı ama ne gibi yönlerde arttı henüz keşfedemedim ;D Ama arttı ;D İlk dikkat çeken özelliği baslar müthiş bir kaliteye ulaştı... Ve denge çok güzel kurulmuş... Vibe'da baslar önde olduğu için vibe'ın basları bal şeker oldu :) Amfinin bir çok özelliği var... Bunlarla uzun uzun testler yapmam gerekiyor... Samet ve Metin'le amfi reviewlarımız bir iki haftaya yetiştirmeye çalışacağız :)

3. noXious

noXious
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    13
    Hayırlı uğurlu olsun tekrardan artık bir dahaki zirveye getirirsin yanına :) İnceleme için hiç acele etmeyin her noktaya temas edene kadar incelemeye devam edin biz bekleriz :)

4. KontG

KontG
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    8
    İstanbul'a inşallah dt 880'i de alıp getirmek istiyorum... Aksilik olmaz umarım... :)

5. noXious

noXious
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    13
    Umarım olmaz ;)

6. sserkogss

sserkogss
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    681
    kont hayırlı olsun hocam emrenin dediği gibi hiç acele etmeyin valla sağlam bi inceleme bekliyoruz

7. KontG

KontG
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    8

Çok saol :) Zaten Ankara buluşması yapacağız... Bizzat sen de görürsün farkları :)

8. soundchaser

soundchaser
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    12
    Bekleriz Kont 880 ve Move ile güzel bir buluşma olur :)

Amfi hayırlı olsun bu arada. 805 ile denemeler yapabildin mi hiç? Philips'ler genel de amfiye pek tepki vermezler; ama bizim emektarın durumu nasıl merak ettim.

9. sserkogss

sserkogss
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    681
    inşallah hocam ya süper oldu valla bu iş bende ilersi için amfi düşünüyorum ama farklı birşeyler alalım forumda şenlensin yaa hemde foruma bir katkım olur hele bir görelim duyalım amfi yi senin yolundayım kont

10. KontG

KontG
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    8
    Valla vibe philips'ten daha çok tepki verdi ;D Ama philips de tepki verdi diyebilirim... Aşırı olmasa da amfi philips'i arkadan itiyor ne duruyorsun diye ;D Amfi açıldıkça philips'te de değişimler olmadı değil... Ha ama shp'yi amfiye tepki veren kulaklıklar kategorisine sokar mıyız orası şüpheli...

11. KontG

KontG
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    8
    Evet evet tekrar teyit ediyorum ki SHP'yi dizginledi... Adeta "Otur oturduğun yere" demiş gibi değişim hissediliyor...

Ekleme : Burn-in 23 saati geçti ve saatler geçtikçe değişim sürekli devam ediyor... İlk dinlediğim ile şu anki durumu arasındaki farkı gerçekten görmenizi isterdim... Değişim gerçekten çok büyük... Bütün kanallar inanılmaz açılmış durumda... Şoktayım!!!

12. Be Creative

Be Creative
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    124
    Esas şok için 30saat daha kadar sabret hocam. Daha amuda kalkar onun sesi :)

13. soundchaser

soundchaser
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    12
    Philips'in çok değişmemesi beni şaşırtmadı. Philipsler genel olarak amfilerin olumlu etkilerinden min. seviye de etkileniyorlar. Bir beyer kadar olmaz tahminimce.

14. KontG

KontG
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    8
    Yok yok philips kesinlikle bir amfi kulaklığı olamaz.... Ancak sesin güzelliği çok hoş :) Beyer için birikime başladım... Belki atempodan da alabilirim... Ama öncelikle Metin ve Serklan'la Atempo'ya gidip testlerimizi yapıcaz...

15. soundchaser

soundchaser
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    12
    Yapın zaten en başından benim de söylediğim oydu. Gidin bir test edin, bakalım nasıl size hitap ediyor mu?

16. sserkogss

sserkogss
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    681
    valla ya hani yorumlara filan bakılınca insan baya bir merak ediyo tabi ama göreceğiz bakalım