Mini Controller Öneri

'Diğer Ekipman' forumunda vespapa41 tarafından 18 Şubat 2016 tarihinde açılan konu

?

Numark Mixtrack PRO mu Pioneer DDJ-WEGO-k mı?

1. Numark Mixtrack PRO

1 oy
    25.0%
  2. Pioneer DDJ-WEGO-k

3 oy
    75.0%
  1. vespapa41

vespapa41
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Merhaba. Daha önce buradan aldığım öneriler doğrultusunda Technics RPDJ-1210 kulaklık almıştım. Halen kullanmaktayım ve çok memnunum. Şimdi de ufak çaplı bir controller almak istiyorum, daha önce setup, mixer vs. kullanmadım, sadece bilgisayar ortamından bir şeyler kurcaladım. Bilgisayardan zor olunca mini mixler :evl yapmaya çalışacağım küçük bir controller bakmaya başladım. Bütçeme uygun ikinci el Numark Mixtrack Pro ve Pioneer DDJ WEGO-k buldum. Numark dahili ses kartı içerir gibisinden bir detay gördüm. Kapsamlı bir sistem kuramayacağım için şuan kullandığım bilgisayarla kullanacağım yani ekstra masrafları şimdilik karşılayamam. Bu ikisinden hangisini önerirsiniz. Şimdiden teşekkürler :eek:k

2. vespapa41

vespapa41
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Günceldir :(

3. çaylak

çaylak
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    142
    Herkes pioneer kullanıyor, herhalde bir bir bildikleri vardır diye dusunuyorum ama bilmediklerini de dusunmuyor degilim :) producerlikle falan ugrasıyor musunuz?

4. high-fidelity

high-fidelity
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    1,583
    Pioneer'ın daha güzel modellerine bakabilirsiniz.Veya Traktor de düşünebilirsiniz.Üst düzey bir şey arıyorsanız.

Mix Track Pro'yu ben kullanıyorum.Fakat ikinci versiyonu çıktı onunda.Numark düşünürseniz Pro 2 olabilir veya 4 deck li bir modeli de var.O da güzel.

Traktor'e bakabilirsiniz.S2 veya S4.Ama desteklediği ve desteklemediği yazılımları iyi araştırın.

En profesyoneli Pioneer bu arada.

Collapse Signature Expand Signature
  5. vespapa41

vespapa41
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Producerlık yapmıyorum malesef. DJlik için de ilk adımlarım olacak

Yorumunuz için çok teşekkürler. Aslında üst düzey bir şey aramıyorum ilk controllerım ve ilk tecrübelerim olacak, zaten profosyonel işler için değil de ev ortamında hobi olsun diye kullanacağım ilk adımda. İsteğim işi kavramama yardımcı olacak ve sonrasında da bir kaç yıl beni idare edebilecek bir cihaz. Bu iki marka modeli öne sürmemin sebebi de uyguna bulmam oldu açıkçası. Malum öğrencilik ;)