Moonstar

'Olumlu ve Olumsuz Görüşler' forumunda Synthyss tarafından 10 Şubat 2015 tarihinde açılan konu

1. Synthyss

Synthyss
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    3,009
    Gönül rahatlığı ile alışveriş yapabileceğiniz, inanılmaz ilgili ve hoşgörülü bir üye sevgili Gökhan Bey.

Küçük bir özet geçmek gerekirse, yapı kredi ile yaşadığım bir problem yüzünden kendisine ödemem 2-3 gün gecikti. Bu sürede kendisi satın aldığım kulaklığı bana yollamak gibi bir incelikte bulundu. Yapı Kredi ile sorun çözülür çözülmez ben de kendisine ödeme yaptım. Sabrı, süreç sırasında sergilediği tutumu ve yardımseverliği için kendisine buradan bir kez daha teşekkür ediyorum.

Sevgiler ve saygılar..

Collapse Signature Expand Signature
    7 kişi bunu beğendi.
  2. moonstar

moonstar
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    4,747
    @Synthyss Çok tesekkür ederim Yağız Bey :) Valla mesajınızı okuyunca acaip duygulandım.

Forumun amaçlarından biri de yardımlaşma olduğu için bana gayet normal geliyor böyle şeyler. Hele bir de o heves ve heyecanı görünce dayanamıyorum :)
    Sağolun.
    Saygılar ve Sevgiler...

8 kişi bunu beğendi.
  3. Synthyss

Synthyss
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    3,009
    Ne demek ben teşekkür ederim Gökhan Bey :)

4. karanehir35

karanehir35
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    11,479
    Gökhan hocamla benim de bir tane ürün alışverişim oldu.Bu sayede de tanıştık,telefonda konuştuk.İlgili,güleryüzlü bir insan kendisi.Tanımaktan memnun oldum.Gönderdiği ürün harfi harfine dediği gibi çıktı,ve bugüne kadar aldığım en sağlam kargo paketiydi Gökhan hocanın bana gönderdiği paket.Kendisine buradan bir kez daha teşekkür ederim.

4 kişi bunu beğendi.
  5. radyo

radyo
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    748
    Selamünaleyküm arkadaşlar

Böyle bir başlığı görünce yazmak istedim. Gökhan kardeşimle benim de alışverişim oldu. Gerek beyefendiliği gerekse bu konulardaki tecrübesi ile olsun örnek bir arkadaşımız. Gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz.:eek:k

6. florence

florence
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,858
    Az alışverişimiz, konuşmamız olmadı sanıyorum değil mi dostum? :)

Beyefendi bir kişiliktir kendisi. Daha çok alım yapmış olsa da ne satarsa satsın gözüm kapalı öneririm. Bunu hem kendime hem de foruma duyurmuş olayım tekrardan.

2 kişi bunu beğendi.
  7. moonstar

moonstar
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    4,747
    Rica ederim Ahmet hocam. Alışverişimizden memnun kalmanıza sevindim. Değerli yorumlarınız ve ekipmanlar konusunda bana verdiğiniz bilgiler için de canı gönülden teşekkür ederim. İyi günlerde kullanın ;)

Aleykümselam Atilla hocam. Kendisi bana denemem için sorgusuz ve sualsiz Takstar ve Somic kulaklıklarını göndermişti.

Sayenizde Takstar gibi tam bir f/p kulaklığına sahibim ve her dinlediğimde size teşekkür etmekteyim :) Güzel yorumlarınız ile beni onurlandırdınız.

Evet dostum :) Gece gündüz demeden her soruma cevap verdi ve her konuda yardımcı oldu. Kendisi diğer arkadaşlar gibi çok Beyefendi bir insandır. Denemem için ie800 göndermişti ve birçok alışverişimizde yardımcı oldu. Gözü kapalı alışveriş yapabilirsiniz.

7 kişi bunu beğendi.
  8. djalimarmaris

djalimarmaris
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    644
    Kendisi ile xq10 alışverişi yaptık.
    Ücreti hemen yolladı.
    Çok dürüst bir arkadaş.
    Gökhan bey gibi değerli bir dost kazanmış oldum. :)

2 kişi bunu beğendi.
  9. Pascalci

Pascalci
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    687
    Kendisinden 6 ay önce bir urun aldım bu 6 ay içerisinde ne zaman bir soru sorsam ne zaman bir şey danışsam üşenmeden sıkılmadan hala samimi güler yüzlü bir şekilde cevap veriyor
    Gökhan beye buradan tekrar teşekkür ederim kendisi çok çok iyi bir insan

3 kişi bunu beğendi.
  10. moonstar

moonstar
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    4,747
    3 kişi bunu beğendi.
  11. okty_k

okty_k
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,445
    Yorumlara katılıyorum :).

2 kişi bunu beğendi.
  12. postgres

postgres
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    123
    Gökhan hocamdan DX90 satın aldım, satın alma sürecine kadar olan olumlu ve güzel sohbetimiz, benim arayışlarıma kattığı fikirler ve dost canlısı tavırları biryana, üst düzey kargo paketlemesine değinmeden geçemeyeceğim çok dürüst bir insandır:eek:k. Bu forumdaki diğer cevherler gibi yeri çok ayrıdır.

Sevgiler.

2 kişi bunu beğendi.
  13. xxyx

xxyx
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    143
    Foruma yeni katılan üyeler için yazıyorum forma katıldıktan sonra ilk alışverişimi Gökhan hocam ile kulaklık alışverişinde yaptım. Kulaklık öneride bulunulması için forumdan yardım talep ettim forumda yeni olduğumdan formdaki satış bölümü ile ilgili bilgim yoktu sahibinden üzerinden fiyatlarına bakarak alacağım fiyat aralığındaki ürünleri belirledim forumdaki arkadaşlar öneride bulunarak aldığım kulaklığı belirlememde yardımcı oldular sahibindeki ilanındaki üründe sonradan fark ettiğimde Gökhan hocaya ait olduğunu gördüm orda fiyat biraz daha pahalıydı ve şunu anladım bu formdaki arkadaşlara uygun cihaz sahibi olabilmesi için fiyatlar daha uygun yazılıyordu Gökhan bey bu düşüncede olması beni açıkçası mutlu etti ürünü alırken kafamda soru işaretleri vardı Gökhan bey ile paylaştım oda eğrisi doğrusunu kibarca anlattı günümüzdeki ticaret anlayışı ürünü satmak için iyi olmayan ürünlere bile çok iyi söylemlerinde bulunarak karşıdaki insanları kandırırcasına ürün satmak ben bu durumu Gökhan beyden kesinlikle görmedim ürünün olumlu olumsuz yanlarını çekinmeden paylaşan birisi gerçekten samimi giderseniz yardımcı olmak için her şeyi yapacağına eminim ürünün parasını yatırmakta geç kalmıştım yatırdığımda dönüş yaptığımda ürünü çoktan kargoya verdiğini söyledi gerçekten böyle insanların günümüzde var olması beni gerçekten çok mutlu etti. Sıkılmadan her sorunuza cevap verecektir muhabbeti çok iyidir :) Düşünmeden alışveriş yapabilirsiniz kefil olunacak satıcı :)

not: Biraz uzun oldu galiba kusura bakmayın düşüncelerimi aktarmak istedim :)

Saygılar .

#13 xxyx, 5 Eylül 2018
    Moderatör tarafından düzenlendi: 6 Eylül 2018
    6 kişi bunu beğendi.
  14. DefinitioN

DefinitioN
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    6,348
    Gökhan değerli bir üye.Sayesinde Mojo yu da deneyimlemiştim.

Gönlü geniş ve beyefendi bir insandır.

4 kişi bunu beğendi.
  15. moonstar

moonstar
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    4,747
    @xxyx Ahmet Hocam ve @DefinitioN Fatih, güzel ve samimi yorumlarınız için ikinize de çok teşekkür ederim :)

4 kişi bunu beğendi.