Mouser.com’dan sipariş

'Kendin Yap (DIY)' forumunda akifb tarafından 19 Kasım 2019 tarihinde açılan konu

1. akifb

akifb
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    373
    Merhaba mouser den sipariş vereceğim fakat 60 euro üzeri kargo ücretsiz, benim alacaklarım 22 euro tutuyor. 38 euro ve üzerinde sipariş vermek isteyen varsa, beraber alalım.

Cyril bunu beğendi.
  2. zxc

zxc
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    5,502
    Opampi degistirilebilir amfisi olanlar, ki kalburustu tum opamp bazli amfilerin opamp'i degistirilebilir soketlerin uzerindedir, bu firsati degerlendirebilir...

Ozellikle Burr Brown 627 ve Muses gibi opamplari rastgele bir websitesinden ya da eBay'den almak mumkun degil. Amfilerin icinde gelen opamplar bile sahte olabiliyor, ki bizzat yasadim... AD8610 da uygun fiyatli ve ses kalitesi iyi bir opamp.

Mouser, Digikey ve Newark guvenilir elektronik parca saticilari...

@akifb, muhtemelen baskmissinizdir ama bir ihtimal, yazdigim diger sirketlerde de olabilir almayi dusundugunuz urunler, ve kargo ucretleri daha avantajli olabilir belki...

Cyril ve akifb bunu beğendi.
  3. akifb

akifb
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    373
    Bu arada alacağım ürün Alps r27 serisi ses potu, Karaköy'de elektronikçilerde bulamadım. Türkiye'den alabileceğim bir yer bilen varsa çok makbule geçer.

ahmet çekirdek bunu beğendi.
  4. zxc

zxc
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    5,502
    Blue velvet :)

Bulmak zor olabilir... Bir volume potu icin high-end sayilir... Rastgele bir yerden almak ta makul degil, eminim sahteleri coktur...

ahmet çekirdek bunu beğendi.
  5. akifb

akifb
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    373
    Kendime yandaş bulamayınca alternatif buldum; https://tr.rsdelivers.com/. Alps’in sitesinde yetkili satıcı olarak görünüyor, fiyatlar ve kargo ücreti makul. Bir haftada ürün elime ulaştı.

ahmet çekirdek ve zxc bunu beğendi.