Olumlu ve Olumsuz Görüşler bölümü nasıl kullanılır?

'Olumlu ve Olumsuz Görüşler' forumunda noXious tarafından 12 Temmuz 2009 tarihinde açılan konu

1. noXious

noXious
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    13
    Arkadaşlar forumumuzda uzun süredir alış veriş yapılmakta, bazı arkadaşlarımız yapılan alışveriş sonucunda mustarip bazıları da memnun olarak satışı sonladırabilmekte. Bu bölüm aslında daha önceden açılmalıydı fakat bazı şeyler takdir edersinizki zamanla oturabilmekte, eksiklerimiz muhakkak var bunları elimizden geldiğince asgariye indirmek tabiki tek düşüncemiz.

Bölüm ile ilgili olarak; alım yada satım yapan arkadaş hatta her iki kullancıda olabilir satış yada alım sonucunda herhangi bir şikayet yada olumlu görüşünü burada başlık açarak herkesle paylaştığı takirde diğer kullanıcılara o arkadaş ile ilgili bir nevi referans vermiş olucak. Forumda alım satım bölümünü açtığımız günden bugüne yapılan alım satım işlemlerinde elimizden geldiğince etik ve ahlaki kurallara uyulmasına özen gösterdik bu konuda hassas olmayan kullanıcılarıda forumdan uzaklaştırdık, aynı ilkemiz devam etmekte bu konuda esnek olmamız söz konusu değil.

İyi forumlar