Philips SHP-805 vs SBC-HP460 Kafaüstü Kulaklıklar İnceleme ve Karşılaştırma

'Philips' forumunda KontG tarafından 4 Haziran 2007 tarihinde açılan konu

1. noXious

noXious
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    13
    Para ile orantılı olarak HD485 i öneririm fiyatlarına bir bak istersen.

2. JohanGielen

JohanGielen
    Expand Collapse
    Guest

fiyatına baktım hocam 185 TL diyor gittigidiyorda ortalamada bu fyatlarda zaten ama illaki bu mantıklı diyorsan düşüneyim ama ben açıkçası bu kadar para vermek istemiyorum dediğim modellerin fiyatları ortalama 50-100 TL arası bunlar arasında hangisi sence hocam teşekkürler

3. noXious

noXious
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    13
    Öncelikle şu kalın yazma huyundan vazgeçsen çok mutlu olucam :) Yazdığın modellerden 202 yi kullandım bass sesler konusunda eksiği yok fazlası var, mid ve tiz konusunda ne kadar başarılı onu tam olarak hatırlamıyorum.

4. JohanGielen

JohanGielen
    Expand Collapse
    Guest

öncelikle kalın yazıdan vazgeçicem uyarı için teşekkürler :) ayrıca bilgi için de teşekkürler bas konusu biliyorsunuz elektronik trance tarzı müziklerde bas önemli bir unsur 202de benim için maddi olarak da iyi onu almayı düşünüyorum

5. noXious

noXious
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    13
    Muhakkak bir dene almadan önce bazı Yalçınlar şubelerinde Sennheiser standları mevcut, eğer İstanbulda oturuyorsan Etilerdeki şubelerinde vardı diye hatırlıyorum.

6. soundchaser

soundchaser
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    12
    HD202 ya da HP460 arasında bir seçim yapabilirsin. Diğer Philips baslarda çok zayıf kalacaktır.

HP460 dinlemedim pek, o yüzden kesin bir yorumum yok. HD202 ise bütçesi dar olan bas sevenlere hitap eden bir kulaklık. Son fiyatlarını bilmiyorum; fakat eskiden tam bir f/p cihazı idi.

7. chucky_chucky

chucky_chucky
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    8

Eğer basslara önem veriyosan sony mdr v-150 şiddetle öneririm. Basslarda inanılmaz başarılı Hemde sıfırı 45-50ytl ye rahatlıkla bulunabiliyo,.Dinlediğin müzik tarzı için biçilmiş kaftan o kadar diyim:) Philips'ten çok ama çok daha iyi olduğunu tartışmasız söyleyebilirim. Nerde test ettin dersende ev arkadaşımın Philips hp460'ı var, hergün takas teklifi ediyo:)

Konudan saptık ama arkadaşa öneri tabi, hatta yaptıysak affola:)

8. scfcoxss

scfcoxss
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    arkadaşlar ben genelde rock - metal müzik dinleyen birisiyim ve sennheiser hd 202 almak istiyorum okudugum yorumlara göre hd 202 nin bass agırlıklı bı kulaklık oldugunu ogrendım . ben bu kulaklıkla rock - metal müzik dinlersem basslardan dolayı bi rahatsızlık yaşarmıyım yanı bu kulaklık bass vururken diger sesleri arka plana atarmı . şu anda philips shp 2000 kulaklıgım var kötü denebilicek bi türden kulaklık shp 2000 den sonra hd 202 ye geçersem çok fark yaşarmıyım .