"All Round" Kulaklık (Sırayla Müzik > Oyun > Video)

'Kulaklık Genel' forumunda FightCat tarafından 4 Aralık 2013 tarihinde açılan konu

1. karizzma06

karizzma06
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    4
    dt770 amfi'ye ihtiyaç duymuyordu değil mi?

2. MikePortnoy

MikePortnoy
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    3,121
    Bildiğim kadarı ile amfiye ihtiyaç duyan bir kulaklık. En azından gerçek performansını amfi ile gösteriyor diye biliyorum. Yanılıyor da olabilirim.

Collapse Signature Expand Signature
  3. I OF THE TIGER

I OF THE TIGER
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    4
    770 pro 80 ohm var arkadaşımda tlf la bile sürülüyor,pc de ki cretive 5+1 ses kartıylada gayet iyi çok bir fark yok .Modoretör hasan kardeşimizde vardı okudugum kadarıyla o amfi ilede dahada iyi oldugunu yazmıştı ,ama 250 ile 600 kesin amfi ister zaten birde 32 ohm olanıda varmış ilk modelerinde :eek:k

Selamlar sevgili FightCat hd 650 hayırlı olsun .Ama biraz acele ettin işte şimdi ampi ara dur vs 2 katı masraf oldu benım smılyerden çok sana o kulaklık ve ekipmanı epilepsi kıriz i geçirtmez inşallah abartmışsın, acaleci bir yapın var yazdıklarından anladıgım kadarıyla :c Ama iyi bir müzik kulaklıgı aldın sonuçda, eger ses renginide seversen,DOGRU AMPYLE ,işin müzik kısmını halletin,geriye oyun için iyi bir kulaklık alıcanki 2.masraf olucak ama inaki en dogrusu bu .Bu sefer acaleci olma kesin! Rotcat çok ,çok saglam bir kulaklık kırmak içın özel çaba lazım :evl

Belki çok uzatın diyeceksiniz ama bende şahsen oyun için ayrı, müzik için ayrı kulaklık kulanmakda buldum çözümü. Müzik için sennhesıer RS HD 220 modeli kulanıyorum 150 ohm yazmasına ragmen tlf da bile çok, çok kolay sürülüyorkı sesi 2 .dercede kulanıyorum evde o derece yüksek sesi var ,müzik içınde hayli iyi kablosuz kulaklık olarak UMUTECH arkadaşımızın incelemeside var forumda ama oyunda ,flimde tabiki ROTCAT den sonra kesmiyor !İşin ilginci bu rotcat kave 50mm lik olanın müzik perfomansıda hayli başarılı ve detaylı bir kulaklık ve sanal degil gerçek 5+1 ama malaesef usb den güç alıyor işte :sad

4. MuttFTS

MuttFTS
    Expand Collapse
    Administrator
    Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    623
    DT770 amfiye ihtiyaç DUYAR. Telefon veya müzikçalar ile dinlenebilir ama amfi kullanmayacaksanız onun yerine Koss PortaPro alsanız daha iyi. Paranız cebinizde kalır.

32'lik, 80'lik vs. için de aynı durum.

Collapse Signature Expand Signature
  5. I OF THE TIGER

I OF THE TIGER
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    4
    Bencede çok dogru tespit koss porta pro .Dogru söze ne denir işte :worship :worship

6. karizzma06

karizzma06
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    4
    teşekkür ederim hiç aklımda yoktu. araştırayım ben onu