Sansa clip+ vs clip zip

'SanDisk Sansa' forumunda LittleFish tarafından 17 Mayıs 2012 tarihinde açılan konu

1. kaganisko

kaganisko
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    0
    Saçma olurdu zaten :eek:k

2. LittleFish

LittleFish
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    0
    clip + ve 32gb sandisk class 4 ün aldım , yarın ikiside elimde olur büyük ihtimalle emeği geçen herkese teşekkürler :worship

3. kaganisko

kaganisko
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    0
    Hayırlı olsun :eek:k

4. Splash

Splash
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    27
    SD kartı nereden, ne kadar aldınız?

5. LittleFish

LittleFish
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    0
    Sandisk clip+ ın ilk şarj süresi nedir ilk olarak kaç saat şarj etmem gerek cihazın pilinin ömrü için ?

6. UmutecH

UmutecH
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    2,251
    Lion piller'de ki yani cep telefonlarında kullanılan pillerle aynı tür pil.İlk 2-3 şarjı tam yapın,%10'un altına düşünce tekrar doldurun ondan sonrası çok önemli değil.Ayda bir gibi %10'un altına inip tam doldurun yeter.
    Bir de hiçbir zaman pili tam olarak bitirmeyin.

Collapse Signature Expand Signature
  7. Splash

Splash
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    27
    Ayrıca aldığınız cihaz sıfır değil, önceden kullanılmış, arızalanmış ve tamir edilip yeniden piyasaya el altından sürülmüş ürün. Başka türlü 90 liraya alamazsınız zaten Clip+'ı. O yüzden bir önemi yok.

8. LittleFish

LittleFish
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    0
    sanal pazardan cepcep adlı kullanıcıdan 42 liraya aldım

9. Splash

Splash
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    27
    İyi fiyata almışsınız :eek:k

10. LittleFish

LittleFish
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    0
    olabilir ama 90 liraya bu ürünü almak cok mümkün ebay fiyatı 35$ şuanda clip+ ın 65 lira yapıyor , 90 liralık bir üründe 25 lira kar bence satıcının kabulu bir miktardır , bu tarz satıcılarının %90nı ebay üzerinden aracı olarak satış yaptığını bildiğimden dolayı refurbished mü değil mi diye düşünmedim bile açıkcası :)

11. Splash

Splash
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    27
    Nerede 35 dolara satılıyor bu ürünün 4 GB'lığı? Eğer öyle bir şey varsa gerçekten ilginç, çünkü aylardır gözümden kaçmış olmalı ki bu mümkün değil. Muhtemelen o bahsettiğiniz de yenilenmiş ürün.

eBay üzerinden de sıfır ve refurbished ürün almak mümkün hangisini tercih edeceğiniz önemli. Mesela sizin aldığınız ürün kutulu muydu, tüm malzemeleri tam mıydı? Kutusuzsa kesinlikle yenilenmiş ürün zaten.

12. LittleFish

LittleFish
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    0
    buy adlı satıcıda satılıyor , türkiyeye shipping gözükmüyor ama bir mesajla halledebilecek bir mesele ;) kutu içeriğinin hiç birine ihtiyacım olmadığı için almadım konu benim ürünümün yenilenmiş olup olmaması değil sadece mümkünatının olduğunu belirtmek istedm

13. Splash

Splash
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    27
    Biliyorum söylediğiniz satıcıyı Türkiye'ye göndermiyor. Bu kadar kolay olduğunu sanıyorsanız bu işlerin oldukça yanılıyorsunuz. Ayrıca kargo da ücretsiz geliyor sanırım Türkiye'ye size göre :)

Neyse olay iyice saptı. Siz ne kadar şarj etmeliyim diye sormuştunuz, ben de zaten ürün sıfır değil şarj etseniz ne olur dedim. 90 liraya kimsenin sıfır kutulu Sansa Clip+ satamayacağı konusunda iddiamı da sürdürüyorum. Çünkü kimse en düşük 85 liraya gelen ürünü 90 liraya Türkiye'de satamaz.

14. cukkaSG

cukkaSG
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    0
    Ben ebay'den outletmp3 adlı kullanıcıdan kargo dahil 38 dolara 4gb refurbished clip+ aldım. 1 haftada elime geçti ve hiçbir sıkıntısı yok. 0 üründen tek farkı kutusunun olmaması ki bence pek dert edilebilecek bir durum da değil.

15. yussuf1907

yussuf1907
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ya abiler bu clip plus ın radyosundan bi ben mi memnun değilim bilmiyorum ama hiç güzel değil donanımsal bi sorun mu var acaba ses bazen böyle gidip geliyo tam çekmiyo gibi hafif cızırtı var falan. clip zip istiyorum aynı sorun onda da varsa hiç almayım yani :c

16. MTRMSK

MTRMSK
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    657
    Bendeki clip+ da çok iyi bir radyoya sahip değil. Normali bu diye biliyorum. Ufacık gövdeye adamlar hangi birini sığdırsın ;D Çok büyük bir beklentide olmamak lazım yani

17. yussuf1907

yussuf1907
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Sende haklısın hocam gövde küçük eyvallah ama bendeki çok vasat seviyede ses bi gidiyo bi geliyo. bi yandan cızırtı. yani nadiren net çekiyo amma acık hareket et ses kısılıyo sonra birden yükseliyo falan. Bu yüzden sony mi özlemedim değil :(

18. kornography

kornography
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    261
    Clix2'nin bir zamanlar rakipsiz bir radyosu vardı. Hala da öyle sanırım.

19. cyraz

cyraz
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    182
    Evet radyosu kötü ve öyle sırf alternatif bir şeyler olsun diye koymuşlar. Tabi ki el kadar diyecem ama parmak kadar bir makinede bak makine bile demeye dilim varmıyor radyo olması bile çok güzel bir şey eminim sadece frekansları okumak için küçücük bir çip vardır. :)

20. kuzey2011

kuzey2011
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    1
    sansa clip tamiri yapan istanbul'da bir yer biliyo rmusunuz? arızası sadece on/off düğmesinin çalışamamsı