[Satılık] NuForce EDC (Massdrop x)

'Kapanan ilanlar arşivi' forumunda Cyril tarafından 30 Ekim 2018 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. Cyril

Cyril
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    514
    FIBAE 2: Satıldı.

NuForce EDC: (Şimdilik satıştan kaldırıldı.) Geçtiğimiz yıl yine forum üzerinden sıfır olarak aldığım EDC satılıktır. Kutusu, silikon ve Comply Foam olarak tüm uçları, taşıma kabı vs. sıfır olarak duruyor.

İç kasasında bir adet boya atması vardır; başka kullanıcılarda da benzer kozmetik sorunlar olduğunu okumuştum. Örgü kablosunu 2-pin soketlerinden birisi kırık, yani sadece mikrofonlu kablo mevcut. (Yine de yaparim, yaptırırım derseniz örgü kabloyu da veririm.) Ayrıca mikrofonlu kablosunun da uç kısımları, başka kulaklıklarla da kullanılabilmesi için çok hafif tıraşlanmıştır. (NuForce'un bu serisi 2-pin standart bir kablo kullanıyor aslında ama soketin uç kısmında ekstra bir çıkıntı var, o yüzden başka 2-pin kablo kullanan kulaklıklara uymuyordu o haliyle. Ben de satmayı düşünmediğim için modladım o kısmını. Sese veya sağlamlığa etkisini görmedim.)

Yine şu linkte izlenimlerimi belirtmiştim: http://www.techno-fi.net/threads/massdrop-x-nuforce-edc-iem.10988/

Fiyat: 150 TL

Collapse Signature Expand Signature
    #1 Cyril, 30 Ekim 2018
    Son düzenleme: 13 Kasım 2018
  2. Cyril

Cyril
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    514
    Güncel.

3. Cyril

Cyril
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    514
    Güncel.

4. Cyril

Cyril
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    514
    Güncel.

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.