[SATILIK] Hifiman HE-400İ / Pioneer HDJ 1500K DJ

'Kapanan ilanlar arşivi' forumunda Synchronicity tarafından 6 Ocak 2019 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. Synchronicity

Synchronicity
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    1,353
    Selamlar.
    Forumdan alındı ve test için çok az kullanıldı. Hakkını verebilecek masaüstü ekipman almaktan vazgeçtiğimden satılıktır. Daha önce kıyamadığım için satıştan kaldırmıştım, orta-üst sınıf iem macerama destek olması ve kullanacak birine gitmesi için tekrar ilandadır. Fotoğraflar eklenecektir.

Not: Her türlü sorunuz için lütfen özel mesaj ile iletişime geçiniz, ilan altına gereksiz iletide bulunmayınız.

Not 2: Fotoğraflarını çekerken farkettim, sağ padin deri ile kadifenin birleştiği kadife kısımda 7-8mm'lik bir sökülme olmuş. Müzik dinlemeye herhangi bir etkisi yoktur. En alt fotoğrafta göstermeye çalıştım.
    Fotoğrafları telefon kamerasıyla çektiğim için düzgün çıkmamış, aşırı tozlu gözükmüş veya siyahlar gri çıkmış olabilir. Normalde bu şekilde tozlu değildir.

Alınandan daha ucuza satıştadır, pazarlık teklif etmeyiniz.
    Fiyat: 750TL

Pioneer HDJ 1500K DJ
    Vatan bilgisayardan alınmış, kutusu ve faturası mevcuttur. Sıfırdan farkı yoktur.

FİYAT: 450TL
    Fotoğraf için özel mesaj yoluyla ulaşınız.

Takas sadece üst sınıf 2pin 0.78mm iem kablolarıyla mümkündür.

#1 Synchronicity, 6 Ocak 2019
    Son düzenleme: 10 Ocak 2019
    mfya, fosther, erenn ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. Synchronicity

Synchronicity
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    1,353
    Yeni ihtiyaç fazlası kulaklıklarla günceldir.
    Üst seviye 2pin 0.78mm 2.5mm balanced ve 3.5mm se çıkışlı kablolarla takas olabilir.

#2 Synchronicity, 8 Ocak 2019
    Son düzenleme: 10 Ocak 2019
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.