Sennheiser HD 600 Günlüğüm + Ekipman Yorumlarım

'Sennheiser' forumunda DefinitioN tarafından 5 Mayıs 2019 tarihinde açılan konu

1. cinezre

cinezre
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    merhabalar. keyifle okumaya devam edeceğim bir başlık. bir kaç şey sormak isterim. ben hd600'ü şu an bilgisayarda creative zxr ses kartı ile kullanıyorum. ne almam gerekir sizce? birde ilk geldiğinde kulaklık yüksek seslerde sol kanalda bir cızırtı duydum. ama şu an yok. bu durum normal midir? son olarak burn-in gerekiyor mu? teşekkürler.

Onur668700 bunu beğendi.
  2. Darius

Darius
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    34
    Farklı cihazlarla deneme yapın, ses kartından kaynaklı da olabilir bahsettiğiniz cızırtı

3. Onur668700

Onur668700
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    42
    benzer sorun bende de yaşanıyordu. kaynaktan gelen sesi kısıp amfinin sesini olabildiğince açtığımda sorun olmuyordu

4. theoldman

theoldman
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    274
    aklima soyle bir fikir geldi, yaziyorum ancak haddimi asiyorsam silerim.

@ahmet çekirdek bey' in kendi emekleri ile yaptigi Sedef amfiler var malumunuz. bir ortaklik kurulabilse bu baslik icin diye dusundum. 6-7 cesit amfi var bildigim kadari ile ancak ne teknik detaya ulasmak mumkun ne de aradaki farklari bilebiliyoruz. boyle detayli bir konuda, zorlukla urun temin edip yapilan bu amfileri de gormek, hem sedef audio markasi acisindan, hem belki 2-3 model denenerek bunlar arasindaki farklarin tukeci tarafindan gorulebilmesi acisindan cok onemli gibi geliyor bana. hem de her seviye insanin kullanabilecegi, boyle ulasilabilir bir kulaklikla. kendi adima soylemem gerekirse lafigaro klonu modeli alacaktim ulke icindeyken ancak hicbir bilgiye ulasamadim 1-2 mesaj disinda ve ne bekleyecegimi bilemem diye vazgectim. bana kalirsa bu markanin taclandirilmasi da gerekir.

tekrar ediyorum, iki tarafin da durumu nedir, degerlendirilebilecek mi, vakit ve ortam saglanabilecek mi bilemiyorum. umarim birseyler cikar, hepbirlikte fayda goruruz. bilmiyorum diger okuyucular da ne dusunur?

Collapse Signature Expand Signature
    cemq, yigitboylu ve Onur668700 bunu beğendi.
  5. Onur668700

Onur668700
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    42
    Güzel düşünüşsünüz. Bende sdf 3 modeli mevcut. İsteyene elden teslim almak koşulu ile denemesi için verebilirim

Mikrobiyolog, Cyril ve theoldman bunu beğendi.
  6. yigitboylu

yigitboylu
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    88
    Bende elimden gelen desteği vermeye çalışırım her ne kadar Bursa da olsam da

theoldman bunu beğendi.