Sennheiser HD 6XX headphones + ifi audio nano idsd black label

'Kulaklık Genel' forumunda bedo tarafından 15 Nisan 2020 tarihinde açılan konu

1. bedo

bedo
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    30
    ifi audio nano idsd black label + SENNHEISER HD 6XX HEADPHONES başlangıç setini kullanan arkadaşlarım yorum ve tecrübelerini bizimle paylaşırsanız, biz yeni başlayanları çok mutlu edersiniz.

onurdogan4 bunu beğendi.
  2. thng

thng
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    104
    Bahsettiğiniz set bir yerde bundle olarak mı satılıyor ?

3. bedo

bedo
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    30
    onurdogan4 bunu beğendi.
  4. Mustafa ALKAN

Mustafa ALKAN
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    1,785
    Bu set başlangıçtan çok bodoslama dalmak olur hifi işine:)

5. bedo

bedo
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    30
    Paralelde siziden gelen bilgileri okuyorum ,forumu takip ediyorum , araştırıyorum. Bu işin okulu yok sanırım
    Keşke yorum yapmak yerine tavsiye verseydiniz :)

6. Mustafa ALKAN

Mustafa ALKAN
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    1,785
    Öncelikle kafaüstu veya kulak içi olarak karar verdikten sonra taşınabilir mi evde kullanım mı ona da karar verilip ardından forumdan ilanlardan yakalamak lazım. Birde butce ne kadar o önemli ..

7. bedo

bedo
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    30
    Gereksiz bilgi olmasın diye bu ayrıntıları yazmak istemedim. Bu noktaları da bilen bir arkadaşımla (bu forumu aktif olarak kullanan bir arkadaş) tavsiye aldım. Sonra bu forumdan okuduklarımda kararımı vermiştik. İlk olarak ifi audio nano idsd black label satın aldım. Sonra bütçe durumuna göre kulaklık kararımı verdim.
    Yani ön fizibilite yapıldı gibi düşünün. Evde kullanım için düşünülmüş bir seçim olarak aslında. Sadece bu ikili seti kullanan birisi varsa yorumlarını paylaşmasını istedim. Böyle bir başlık bulamadım. bu nedenle açmak istedim. Söz uçar yazı kalır. :)

8. Mustafa ALKAN

Mustafa ALKAN
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    1,785
    Öyleyse başlangıç olarak hd600 ve 650 ,ayrıca o kulvarda he4xx de alıp ses rengi hoşuna gideni elde tutup diğerlerini satabilirsin. Bunlar güvenilir cihazlar

9. bedo

bedo
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    30
    HD 650 ile teknik özelliklere baktığımda bu cihaz hemen hemen aynı. Daha uyguna geliyor. Tavsiye için teşekkürler
    https://drop.com/buy/massdrop-sennh...86308.339110161128047546902422&referer=HTDYNA

10. Burakkkk

Burakkkk
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    407
    ben o amfi ile hd 650 dinlemeyi tercih etmezdim açıkçası. daha kolay sürülebilir bir kulaklık düşünülebilir. ancak Mustafa'nın da dediği gibi nano son derece mobil bir alet. tavsiyem idsd nano ile bir iem kullanmanız. eğer hd650'yi alma konusunda ısrarınız varsa ben idsd nano'yu dac olarak kullanıp ( format desteği fazlaca olan bir alet) mesela Alex cavalli liquid x (sahibinden'de vardı duruyor mu bilmiyorum) , battlehead crack otl ( forumda gördüm gibi) ile desktop setup yapılabilir diye düşünüyorum. bu hobide bütçe önemli ama bütçe müsait olsa bile çok iyi ekipmanlara bir anda sahip olmak çok anlamlı değil. hd650 için daha iyi bir amfi bence çok faydalı olacaktır. head-fi'da çokça bu şekilde kullanılmıştır reviewlerde.

Collapse Signature Expand Signature