Sennheiser HD700 İzlenimleri

'Sennheiser' forumunda MuttFTS tarafından 17 Kasım 2012 tarihinde açılan konu

1. mattiadestro

mattiadestro
    Expand Collapse
    Moderator
    Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    3,049
    hocam ben anlamadım :D önce beğenmediniz sonra hd800s'i denedikten sonra hd700 almaya mı karar verdiniz? biraz garip geldi :)

2. yavuzandac

yavuzandac
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    17
    Ben en iyisi demek istediğimi biraz açıyım. HD700 hakkındaki yorumlar HD600/650 yanında sönük kalıyordu ve bundan ötürü bir ön yargı ile gitmiştim. Hatta HD650 ye emindim fakat HD800S i dinledikten sonra ve hem komforu hemse ses profili olarak HD700 ün benim bütçem ve beklentilerime daha yakın olduğunu fark ettim.

Collapse Signature Expand Signature
  3. lacordello

lacordello
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    66
    Bu güne kadar kullandığım sennheiserler hd650 dışında ucuz ürünleri idi eminim hd700 de hakkını veren bir üründür.. İnceleme için teşekkürler..

4. mattiadestro

mattiadestro
    Expand Collapse
    Moderator
    Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    3,049
    yorumlardan okuduğum kadarıyla 700 ve 800 serisi 600 serisine göre daha analitik ve sahnesi geniş kulaklıklar. siz de bu karakteri sevdiniz o zaman, anladım. hayırlı olsun :)

4 kişi bunu beğendi.
  5. nightclub

nightclub
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    41
    deneme merkezinde ne tür müzikler ile denediniz acaba, hd800s ile hd650 arasındaki bass performansı nasıldı

6. yavuzandac

yavuzandac
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    17
    Deneme merkezinde hem istediğin hemde ordaki arkadaşın denetmek isteği şarkıları deneyebiliyorsun. (Tidal HiFi) Klasik müzikten tut skrillexe kadar ker türlü müziği deneme şansın var. Bass konusuna gelirsek sesteki değişim öncelikle beynini dağıtıyor. Kendine gelmen biraz sürüyor açıkçası. Bassların detayı ve yoğunluğu bana göre yerinde. Sanki kulaklarının önünde bir sis tabakası varmış ve kalkmış oluyorsun. HD800'e genelde bass konusunda zayıf deniliyor ama denemediğim için buna bişey diyemiyeceğim fakat benim için 800s yeterli bassı veriyor. Yeterli bass'tan kastım elektronik üretilmiş ve %60'ı basstan oluşan şarkılar için değil. Günümüz rock, pop ve elektronik müziklerini çok iyi karşılıyor fakat Trap yada Bass Boosted müzikler için zayıf. Zayıftan kastım detay var ama miktarı az geliyor. Burda en önemli şey ne tarz müzik dinlediğin...

7. nightclub

nightclub
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    41
    Ben giderken kendi bilgisayarımı götüreceğim sanırım sorun çıkarmazlar, hd800s ve hdvd800 denemek istiyorum. Daha çok techno, trance, dubstep dinliyorum. Şu anda hd650 kullanıyorum ama biraz daha açık ses aradığım için hd800s istiyorum. Bass miktarı hd650 kadar olursa alabilirm

8. yavuzandac

yavuzandac
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    17
    Bence gerek yok ama yine siz bilirsiniz. Zaten bütün kulaklıkları hdvd800'den denetiyorlar.

9. fosther

fosther
    Expand Collapse
    Moderator

Alınan Beğeniler:
    3,379
    @nightclub Sizin kulaklığınız Hd800 değil de Lcd3 olabilir gibi duruyor.

Yine denemekten zarar gelmez tabi.

4 kişi bunu beğendi.
  10. yavuzandac

yavuzandac
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    17
    Evet çok haklısınız @fosther Bu türlere LCD-3 daha iyi gider.