Sennheiser ie80 sağ sol ses sorunu

'Kulaklık Genel' forumunda getready4war tarafından 16 Ocak 2014 tarihinde açılan konu

1. zxc

zxc
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    6,247
    Cabuk inmis fiyati. Daha cikali ne kadar oldu ki. Sonu HD700 gibi olabilir belki...

2. Kuzey

Kuzey
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    71
    IE800 600$'a inecek, dolar da 1.70'lere geri dönecek, o zaman ben sıfır alacam o kulaklığı :evl

3. high-fidelity

high-fidelity
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    1,590
    Bilemiyorum.Ama halen 1000 dolar civarına satan yerler var.

Collapse Signature Expand Signature
  4. Kuzey

Kuzey
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    71
    Normaldir, bir umut işi bilmeyenler, takip etmeyenler alır mı diye, bir umut onlardaki de işte :evl

Sennheiser IE800'ün bu fiyat için satışlara doyduğunu düşünüyor demek ki, yeni fiyat seviyesine geçti belli ki :)

5. high-fidelity

high-fidelity
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    1,590
    Bilemiyorum hocam o kadarını.Metan'da halen 2150 lira gibi bir rakam gözüküyor KDV ile beraber.Ama stok durumu için arayıp sormak lazım.

6. Kuzey

Kuzey
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    71
    Eldeki parti bitmeden fiyat düşürmezler. Metan muhtemelen first in first out sistemi ile çalışıyordur fiyat ve arz hesaplamada. Yeni parti ürün getirirlerse ona göre de fiyat ayarı çekerler. 1600-1700 civarına düşer yeni partide tahminim.

7. high-fidelity

high-fidelity
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    1,590
    O kadar olmasa da 1800-1900 civarına düşebilir.Ama ben ilk kullanıcı olduğum için bayağı sohbet etmiştik ürünü alış süresi içerisinde.İlk partinin bile gelmesi çok uzun sürmüştü,onlar da ikinci partinin ne zaman geleceğini meçhul olarak biliyorlardı.Belki şimdi değişmiştir durumlar bilmiyorum.

8. zxc

zxc
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    6,247
    :) Sennheiser $600 olur da dolar konusu biraz karışık. Inşallah o da olur diyelim dua yerine geçsin. :)

Bu arada HD700 her yerde $650 ancak IE800 henüz her yerde $750'a gerilemiş değil. Ancak tahminim öyle olacak zamanla. Kulaklık çok yeni. Şu an $750'a bulunabilmesi, ileride fiyatının daha da düşeceğine işaret. Sennheiser bazen çok agresif fiyatlandiriyor.