Sennheiser Momentum On Ear 399 Lira

'Kulaklık Genel' forumunda Belgen tarafından 9 Ocak 2016 tarihinde açılan konu

1. Belgen

Belgen
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    13
    Arkadaşlar selam,

Bursa Media Markt'ta dün akşam 499 TL etiketli Sennheiser Momentum On Ear (İphone uyumlu uzaktan kumanda/mikrofon hediyeli) 499 TL'den satıldığını gördüm.

Şu an Media Markt'ın stok sistemi kafayı yemiş durumda, zira müşteri hizmetleri ve diğer kanallardan stoklarında Sennheiser hiç görünmüyor. Ancak ben Bursa Anatolium mağazada 3+1 (teşhir) ürünü (momentum) olduğunu gözlerimle gördüm.

Gittim reyondaki çocuğun yanına bunu bana geçen hafta 399 TL dediniz (blöf), 350 olur mu dedim. Kontrol edeyim dedi. 399 TL çok iyi fiyat vermişler, 350 yapamayız deyince iyi verin öyleyse 399'a dedim.

Apple Store'da 800 TL'ye satılıyor. Diğer N11 gibi sitelerde 600 lira civarlarında. D&R'da 515 lira yazıyor fakat aradım stokta yok neden kaldırmamış diyorlar.

Olur da Bursa'da yaşayan, iyi bir kulaklık arayan arkadaşlar varsa gidip alabilirler.

2 kişi bunu beğendi.
  2. Ertuğrul Gürkan

Ertuğrul Gürkan
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    12
    200 liraya satıyorum 2 saat kullandım 2 yıl garantisi var ilgilenenler pm atabilir.

3. Hanamichi

Hanamichi
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    2,539
    Mağaza stoklarını genelde personeller bir el cihazına adet girip sayarlar o yüzden atlamış olabilirler ,merkezde de bu cihazları bilgisayara bağlayan stokları güncelleyen de bir personel var oda hata yapmış olabilir o yüzden bazı ürünler stokta görünmese de rafta olur . :) Mağazaların aylık hedefleri olur onun için teşhir ürünlerinde hedefe yakınlarsa indirim yapabilirler , birde teşhir ürününü reyonda duran satıcıya değil bölüm sorumlusuna sorun çünkü satış elemanı alarmını sökmek ,yerine yeni ürün açmak için uğraşmak yerine size yapamıyoruz der . :D

4. CapoNx

CapoNx
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    197
    Kusura bakmayın almışsınız ama o kulaklık adam olmaz. O fiyata ikinci el over ear varken. .. over takınca farkı görürsünüz.

Collapse Signature Expand Signature
  5. Belgen

Belgen
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    13
    bunu mobil amaçlı aldım, over ear için BeyerDynamic DT 990 ısmarladım.
    --- Arka arkaya mesajlar birleştirildi, 9 Ocak 2016, İlk mesaj zamanı 9 Ocak 2016 ---
    Sanırım Media Markt topu atıyor. Bende iki aydır bu yönde bir izlenim oluştu.