Shure SRH1540 İncelemesi

'Shure' forumunda sensable tarafından 24 Haziran 2014 tarihinde açılan konu

1. sensable

sensable
    Expand Collapse
    Moderator
    Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    857
    Selamlar,

Teşekkür ederim, en ufak bir faydam olduysa ne mutlu. Ki kendim daha sonradan okuduğumda pek de faydalı bi inceleme olarak göremedim ;D

SE846 dinleyemedim ancak Umut'un güzel bir incelemesi var, ki zaten siz orada da sormuşsunuz gördüğüm kadarıyla. Aslında tamamen sizin nerede ve nasıl müzik dinleyemeyi sevdiğinizle alakalı. Örneğin ben yolda müziksiz yapamam diyorsanız mutlaka bir iem almanız gerekecek. Shure SRH 1540 oldukça büyük bir kulaklık imkanı yok yolda dinleyemezsiniz. Tamamen evde ve işyerinde(Çalışıyorsanız tabii) sabit dinleyebileceğiniz bir kulaklık.

Dragonfly nikli arkadaştan kastınız Oktay Bey(okty_k) sanırım :D Kendisi saolsun kulaklığı aldığımdan beri benden fikirlerini esirgemedi. Konuşuyoruz zaten sürekli.

2. kenzo.80

kenzo.80
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    157
    Merhabalar. Adınızı bilmiyorum. Ama size ve adını yazdığınız Oktay beye verdiğiniz bilgilerden ötürü teşekkür ederim. Peki Shure'un SRH 1440-E Profesyonel kafaüstü modeli yolda dinlenebilir mi? Sanırım se535 ve se846 modelleri yolda, dışarıda gezerken ve seyahat ederken kullanılabiliyor. Sevgiler, saygılar.
    --- Arka arkaya mesajlar birleştirildi, 27 Temmuz 2014, İlk mesaj zamanı 27 Temmuz 2014 ---
    Aynı zamanda Umut beye de teşekkür ederim. Mesajımda yazmayı unutmuşum. Afedersiniz.