Sohbet, Muhabbet başlığı :)

'Konu Dışı' forumunda Siyah Nur tarafından 29 Ocak 2012 tarihinde açılan konu

1. VirtuFortuna

VirtuFortuna
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    5,246
    Oov peygambere hakaret edilmiş... Nasıl yaparsınız... O ne derse doğrudur, ne yaparsa haklıdır, dünyanın en dönek kişisi olsa da fark etmez...

Omurgasıza omurgasız demek (çok çok hafif bir tabir o kişi için ama) hakaret değildir. Doğruları söylemektir. Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en omurgasız insanı.

Dünya tarihinde bile çok az insan bu mertebede bir dönekliğe sahip olmuştur herhalde.

Ülkenin kurucusuna, kahramanına en ağır hakaretler edilirken susarlar, buna omurgasız denince celallenirler.

Collapse Signature Expand Signature
    10 kişi bunu beğendi.
  2. fenrir

fenrir
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    567
    Şuan uzun yazamıyorum işlerim olduğu için ama dönünce yardırıcam. Siz önce hangi kelime hakaret hangisi değil onu öğrenin yaştan dem vuracağınız yere döndüğümde gerekirse özelden bana attığınız mesajı paylaşabilirim burada hakaret neymiş forumdaki o bahsettiğiniz yöneticiler görsün. Omurgasız kelimesi hukuken hakaret değildir, aynı şekilde kafanızın içindeki örümcekleri gözle seçebiliyorum cümlesi gibi. Dediğim gibi döndükten sonra meseleyi uzun uzadıya tartışmaya varım ben. Laf islama geldimi putperest lerden bahsedersiniz ama etten kemikten bir ''adama'' bu kadar biat eden bu kadar putlaştıran da sizlersiniz.

Bence gerekli edit: Kendisi beni yerli ve ''tarafsız'' basın takip etmemekte suçlamıştı yazdıklarına ek olarak, birkaç link ile yerli ve ''tarafsız'' basından linkler attım. Zaten büyük ''tarafsız'' basın araçları bu konuyu gündeme taşımadı bile. Bazı ''tarafsız'' basın araçlarının havalimanı patlamasını gündeme taşımaması gibi. Kendisine de yazdım burdan da belirteyim ÖM'den attığı mesaja daha cevap vermeyeceğim ama dönünce forum yetkililerine ileticeğim yazdığı mesajdakileri.

#5242 fenrir, 1 Temmuz 2016
    Moderatör tarafından düzenlendi: 1 Temmuz 2016
    10 kişi bunu beğendi.
  3. fenrir

fenrir
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    567
    Selamlar millet,amfi bantları yerine 3m markasının dual lock çift taraflı bantları kullansam verimli olur mu sizce? Kullanan varmıdır aranızda bu tip cırt cırt bantlardan?

4. compicat

compicat
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    1,629
    5 kişi bunu beğendi.
  5. Synthyss

Synthyss
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    3,015
    Olmaz mı, çok da güzel oluyor. Koçtaşta vardı en son oradan almıştım. :eek:k @fenrir

4 kişi bunu beğendi.
  6. fenrir

fenrir
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    567
  7. emreisiklar

emreisiklar
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    707
    Lastik en iyisi

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. fenrir

fenrir
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    567
    Elimde 1 adet lastik var o yüzden bu işe girişesim geldi :d 2. lastiği neereden bulurum bilmiyorum. Ayrıca çift lastik f886'nın kullanımını etkileyecek baya ekranı kapattığı için

9. compicat

compicat
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    1,629
    Lastikleri ben de sevmiyorum, kullanımı zorlaştırıyor. Link verdiğim bantlardan 4 tanesi hem sanatça hem kütlece ağır tabloları dahi taşıyor. arrow sinek kalır.

5 kişi bunu beğendi.
  10. DrWhite

DrWhite
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    2,061
    herkese merhaba,
    tfz series 5 massdropta indirimde katıldım ama shure se 215 kullanıyorum ve memnunum sizce ses acısından alakasız bı kulaklık mı?

11. mattiadestro

mattiadestro
    Expand Collapse
    Moderator
    Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    3,097
    5 serisi yazılanlara göre bayağı bass ağırlıklı bir kulaklık, burnin ve modlarla biraz daha dengeli hale geldiği söyleniyor. se215e göre daha farklı bir tecrübe olur. bir inceleme yazarsınız artık :)

12. DrWhite

DrWhite
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    2,061
    inceleme yazacak kadar deneyimli değilim ama bişeyler karalarız artık :) mod meselesi kafamı karıştırdı biraz ama önce fırına vermek en iyisi sanırım biraz pişsin :)

13. mattiadestro

mattiadestro
    Expand Collapse
    Moderator
    Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    3,097
    ya mod dediğim de filtreye iğneyle delik açıyorlar. baslarin boğuculuğu azalıyormuş.

benim ilk kulaklığım olan brainwavz m5in akıllara zarar bir incelemesi var forumda tarafımca yazılan. ibretlik olması amacıyla arada bir dönüp bakıyorum. okusan sanırsın dünyanın en iyi kulaklığı :) halledersin yani.

14. DrWhite

DrWhite
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    2,061
    Bakalım gelsin şu karışıklıkta umarım gümrükte sorun çıkmaz. Bass konusunda eğer rahatsız olacak olursam burn-in sonrası da düzelmezse elime iğneyi çekerim zoro misali :) (not paco de lucia etkisi :) bi de
    ath-w1000x türkiyede 1200 tl, kullanan var mıdır fiyat çok iyi değil mi.

15. MuttFTS

MuttFTS
    Expand Collapse
    Administrator
    Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    624
    7 kişi bunu beğendi.
  16. pea

pea
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    607
    Çok koptum müzik, ses vs işlerinden.
    Kasktaki 40$'lık dandik intercom'da rüzgar sesiyle karışık Spotify ya da radyo dinliyorum.
    İşyerinde UCA202 DAC + Pfe ile Spotify dinliyorum ama çoğunlukla ne dinlediğimin bile farkında olmuyorum.
    Evde de aman komşular ve aile rahatsız olmasın diyerek ucuz hoparlörlerimle kısık sesle müzik dinliyorum.
    Aylardır aynı şarkıları dinliyorum. Yeni şarkı da beğenemiyorum zaten. En son ne zaman flac dinledim hatırlamıyorum bile.

Bilemedim ne yapmak lazım ya da bir şey yapmak lazım mı.

(Sohbet muhabbet başlığına bump!)

6 kişi bunu beğendi.
  17. myloo

myloo
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,137
    Bu işe 10.000 dalır harcayan adamın sistemini merak eden tek ben miyim? :D

4 kişi bunu beğendi.
  18. refuserQ

refuserQ
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,810
    Benim de ilk merak ettiğim şey o idi fakat yeni çıkan ürünlerin fiyatlarına bakınca normal geldi açıkçası :D

19. karanehir35

karanehir35
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    11,495
    Ben bu haberi okurken muzigin yasinin olmadigini bir kez daha anladim.
    Sakasina Tedasi arayip özel direk fiyati sorasim var bir ara. Tepkilerini merak ediyorum.Kisiye özel direk ve elektrik.
    Dede bunu gerceklestirmis. Tebrik ediyoruz.

4 kişi bunu beğendi.
  20. DrWhite

DrWhite
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    2,061
    Şu ara tam da benim de elektrikle başım dertte hep aklıma geliyor ciddi ciddi sorasım var ,hatta ağaç olursa ne kadar, beton olursa ne kadar farklarını da sorabilirim :D
    --- Arka arkaya mesajlar birleştirildi, 3 Eylül 2016, İlk mesaj zamanı 3 Eylül 2016 ---
    Bu arada sony yeni daplarını duyurdu 3000€ gibi uçuk fiyatlar görmeye başladik cidden niye bu kadar uçmaya başladı fiyatlar ?Firmalar zenginlerin oyuncağı nasıl olsa aramazlar diye mi düşünüyor anlam veremiyorum, garip bi "odyofil"etiketi üzerinden piyasa oluşmaya başladı ya da çoktan oluşmuş maalesef ...

Neyse yaşasın monk plus :D :D

9 kişi bunu beğendi.