Sohbet, Muhabbet başlığı :)

'Konu Dışı' forumunda Siyah Nur tarafından 29 Ocak 2012 tarihinde açılan konu

1. theoldman

theoldman
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    430
    iste boyle sacma sapan seylerden butun keyfi kaciyor oyunun. her sistem farkli sorunlar cikarabiliyor. cozumu bulmaniza sevindim. belki bir program guncellemesi, oyun yuklemesi belki bambaska birsey bozmus olabilir o ayari. fanlar dusuk devirde donuyor, hizlandirma geregi gormedigine gore sorun yok. benim laptopta gta online full ayarlarda 70 cantigrat civari. yukarida bahsettigim termal macun eskimesi nedeni ile 90lara cikiyordu. sizde oyle bir durum da gorunmuyor.

Collapse Signature Expand Signature
    fosther bunu beğendi.
  2. fosther

fosther
    Expand Collapse
    Moderator

Alınan Beğeniler:
    3,515
    @theoldman Yine takılmaya başladı.200'den 120'ye drop yiyorum pubg lite'da ve ekranda takılmalar meydana gelıyor.Fan 2500 rpm dönuyor çok enteresan şekilde.Evil within 2 de 1600 rpm ile dönen kart bugun 2500 rpm oldu..Yine aynı şekilde evil within 2' de 2500 rpm döndü.Yarın Asusu arayıp anlatacagım.Umarım bozuk bir şeyi yoktur,tamir edelim demezler.Acayip sogurum.

3. theoldman

theoldman
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    430
    zannetmiyorum fan arttigina gore sicaklik artiyor duz mantikla, termal macun isi olabilir bu. diger dedigim seyleri kapadiniz degil mi?

4. fosther

fosther
    Expand Collapse
    Moderator

Alınan Beğeniler:
    3,515
    Evet kapalı dedikleriniz.Problem yeniden düzeldi default yapınca.Kendi kendine bir şeyler yapıyor ama detayını çözemedim :)

theoldman bunu beğendi.
  5. TanrıTelecasterıKutsasın

TanrıTelecasterıKutsasın
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    325
  6. bugra116

bugra116
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    36
    Bence bu geçici bir durum, celebrityler yüzünden bu kadar artış gösteriyor. Celebritylerle yatıp kalkan, popüler kültür neredeyse orada olan insanlar yarın başka bir şey hype olduğunda o tarafa geçeceklerdir.

LG-H930 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. MuhammedAli

MuhammedAli
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Açıkcası bu popülerliğin belli başlı kişilerin tekelinde olduğunu düşünüyorum şöyle

x kişisi y şarkısını çıkarır

y şarkısı z firması tarafından youtube da anlaşılarak izlenme sayısı arttırılır ve viral reklamlar viral tartışmalar çıkarılır

y şarkısı popüler olur

z firması yine bir x' şarkısını viral yapar vs vs

türkiyede bir şeyin iyi olması için gerçekten iyi olmasına gerek yok.İnsanları kandırabilen kişilerin iyi demesi yeterli bu biraz siyasete kayıcak o yüzden susuyorum :)

8. Engin

Engin
    Expand Collapse
    Administrator

Alınan Beğeniler:
    1,726
    Merhaba.

18 eylülde yurda giriş yapan kargomda o tarihten beri hiçbir hareket yok. Bu gümrük meselesinden dolayı artık yurtdışı paketleri boyle geç mi geliyor yoksa artik peşine düşmem gerekir mi? Bilenler aydınlatır mı beni?

9. barocka

barocka
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    403
    Engin hocam, 1 Ekim' de ülkeye giren kargom 7 Ekim itibari ile ilk işlemini gördü, bu hafta içi Ankara' ya teslimini bekliyorum, ben de durumlar bu…

Engin bunu beğendi.
  10. Cyril

Cyril
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    513
    Spotify, Tidal gibi streaming platformlarında, üçüncü partiler belirli bir ücret karşılığında "dinlenme sayısı" satıyor. Kimi zaman sanatçılar, kimi zaman menajerler ya da plak şirketleri bu yola başvurarak hem sanatçının ve kendilerinin potansiyel kazancını, hem de popülerliğini yükseltiyor. İnternette bu işi yapan onlarca site var. Listelere ve çalma sayılarına güvenmeyin yani.

#7910 Cyril, 8 Ekim 2019
    Son düzenleme: 8 Ekim 2019
    refuserQ, MehmetB ve barocka bunu beğendi.
  11. fastfalcon

fastfalcon
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    217
    Engin bey aynı durum bende de var. 21 eylülden bu yana bekliyor. Bu kadar olmamıştı hiç.

Engin bunu beğendi.
  12. Makale_Helvetia

Makale_Helvetia
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    301
    haziran'da verdiğim siparişi eylül'de almışlığım var. süreç duruma göre uzayabiliyor. beklemekten başka çare yok malesef.

Engin bunu beğendi.
  13. MehmetB

MehmetB
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    568
    Aynı durum , hem de abartılı bir şekilde , Youtube'da da var maalesef.

14. complete

complete
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,965
    Paketleri teker teker açmaya başladılar gecikmenin nedeni bu, ayrıca ses cihazlarından google fiyatı üzerinden %40 hesaplıyorlar..

15. VirtuFortuna

VirtuFortuna
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    5,218
    20 Eylül'de TR'ye giriş yapan paketim bugün işlenmiş ve vergisi belirlenmiş. Daha önce de benzeri başıma geldi ama ilk defa bu kadar uzun sürdü.

16. Engin

Engin
    Expand Collapse
    Administrator

Alınan Beğeniler:
    1,726
    Arkadaş parasını verelim neyse diyoruz onunla da rezil oluyoruz.

Insan gerçekten hayret ediyor.

Mustafa ALKAN, refuserQ, zxc ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  17. Makale_Helvetia

Makale_Helvetia
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    301
    dahası artık paketlerin gümrüğe sunma ücreti de 8 tl olmuş.. 5.20 tl yetmedi damada sanırım..

suyunu çıkardılar iyice.. oy verenlere selam olsun..

18. TanrıTelecasterıKutsasın

TanrıTelecasterıKutsasın
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    325
    Vergiler yüksek denetleme az. Pek çok işletme sahibi giydiği dona kadar gider gösteriyor hiçbir soruşturma geçirmiyor. Elbette onlarında işi kolay değil ancak bizim aldığımız en ufak şeyden %40 vergi kesilmeside insana biraz abartı geliyor.

Asıl üzüldüğüm kısım ülkede birde gece gündüz çalışıp ekmek parasını bile çıkaramayan kesimin olması.

Bu durum Hükümet değişirse(ki birdahaki seçim kuvvetle muhtemel değişecek) düzelp düzelmeyeceğinin muamma olması.

Bir yandan İmamoğlu kucaklayıcı konuşuyor düğer yandan İnce yeniden aday olmak istiyor. Kılıçdaroğlu milliyetçilerle çelişecek açıklama yapıyor. Hakeza İyi parti kendi kararlarını kendi almak istiyor. Bu siyaset ile muhalefet Hükümet indirir muhtemelen ancak düzgün bir şeyler yapabilirler mi orası muamma...

19. Makale_Helvetia

Makale_Helvetia
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    301
    ben değişirse er yada geç birşeylerin tekrar yoluna gireceğini düşünüyorum yeter ki şu kan emiciler kalksınlar o koltuklardan artık. Onların bıraktığı enkazı temizlemek nereden baksan 2 sene sürer zaten. Kadro olarak o kadar yayıldılar ki heryere zaten. Belediyeler’deki durumlardan haberiniz vardır elbet. Hergün yeni pislikleri çıkıyor. Şimdi bütün musluklar da kesildi para akışları yavaşladı. Onlar da mecbur yeni vergi kalemleri yaratıyorlar.. bir de kendilerine müslümanız demiyorlar mı.. bu çeteye artık sağlam bir şamar vurma vakti geldi. Belediye seçimlerinin benzeri olursa kaçacak delik ararlar artık. Zaten yargılanacağız korkusu ile hiçbiri daha Ülke’de kalmaz hepsi tüyer bi taraflara..

20. bugra116

bugra116
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    36
    Bu ülkede uçak da üretildi, araba da üretilmek istenmiş. Hepsi engellenmiş, yakın zaman için örnek vermem gerekirse, borun işlenmesi için türkiye ye gelen türk asıllı öğrencilerin uçağı düşürülmüştü. Sanırım bi 7-8 yıllık bir olay. Demem o ki hangi parti gelirse gelsin hep bir şeyler engelleniyor. İnsanları din yoluyla sömürmek, kör bırakmak bunlar belki öteki partilerde olmazdı ama yine geri kalırdık. Amerikada üniversite okumak amaçlı bir gitme çabam oldu. 2 yıl olacak 2 kere denedim vize alamadım. İlk fırsatta gideceğim.

Makale_Helvetia bunu beğendi.