Sohbet, Muhabbet başlığı :)

'Konu Dışı' forumunda Siyah Nur tarafından 29 Ocak 2012 tarihinde açılan konu

1. Xexec

Xexec
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    211
    İş bulamıyoruzki ekipman alalım, olanı satamıyoruz bile :/

alikeles bunu beğendi.
  2. zxc

zxc
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    6,148
    Mazeret değil! Hep tembellikten. "long term ownership" incelemeleri yazılmalı. "üç yıldır dinliyom, hâlâ süper" tarzı, ama daha uzun, "chopin'in spring waltz'ını dinlerken gözümden yaş geldi"li falan... :)

refuserQ ve pea bunu beğendi.
  3. Makale_Helvetia

Makale_Helvetia
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    312
    dragonfly red koydum satışa. yanında dragontail kablo ile birlikte uygun bir fiyat belirledim. henüz bir aksiyon göremedik..normalde bu kadar bekleyecek bir cihaz değil ama..dediğiniz gibi maddiyat da alım satımı etkiliyor..eldekini de çıkaramadın mı sıkıntı zaten..

Xexec bunu beğendi.
  4. akifb

akifb
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    386
    Bence bunun bir nedeni de foruma aktif katılım sağlayan bir sürü üyenin süresiz olarak banlanmış olması. Yanlış yapanın yanına kar kalsın demiyorum ama süresiz banlama çok ağır bir ceza gibi geliyor bana.

Engin ve thng bunu beğendi.
  5. thng

thng
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    104
    Kulaklık ve diğer cihazları satabileceğimiz hi-fi mağazaları ve benzeri dükkan/firma biliyor musunuz ? İstanbul'da Extreme Audio, Hifilife, Can hi-fi gibi yerlere sordum. İlgilenmediler ya da çok düşük teklif verdiler. Uygun fiyata alım yapan yer var mı?

#8185 thng, 9 Mart 2020
    Son düzenleme: 9 Mart 2020
  6. zxc

zxc
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    6,148
    Düşük fiyat teklif etmeleri çok ta anormal degil bence. Çünkü aradaki farka, internetten satis ilani verip binbir tur insanla ugrasma vaktini, bas agrisini ve riskini satmış oluyorsunuz. Ya satis olayini bizzat ustleneceksiniz, ya da bir aracıya belli bir miktar meblağ birakacaksiniz. Sonucta sizin yapmak istemediginizi o kisi veya kurum yapacak, ve o surecte de kendi parasini baglayacak.

#8186 zxc, 9 Mart 2020
    Son düzenleme: 10 Mart 2020
    coolblue bunu beğendi.
  7. Onur668700

Onur668700
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    81
    artık ürünler ancak yarı fiyatına gidiyor. forumun ikinci el bölümüne bakarsanız gayet uygun fiyatlı ürünler olmasına rağmen aylardır bekliyor.

8. fosther

fosther
    Expand Collapse
    Moderator

Alınan Beğeniler:
    3,519
    Sorun yük altında cpu'nun ısınmasından kaynaklı.Hiç oynamadım o yuzden...Kasaya 120 mm kule fan takmaya calıstık ama sığmadı.Corsair bizi mahfetti...Hyper 212 evo sıgmadı...Sıvı soğutma dıyorlar ama o paralara kötü dıyorlar.Dün pubg de yıuk altında 85 dereceyi gördüm...Yazın 90 olur sanırım ,nasıl ederim bir fikrim yok...4 tane 120 mm denedik hic biri sıgmadı...

9. theoldman

theoldman
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    437
    termal macunu yenilediniz mi? benim yazlari isinmaya, takviye fansiz 90 dereceleri gormeye basliyor yenileyene kadar. minimum 10 derece fark oluyor eskisi ile arasinda. fan sorununa cozum degil elbette ama rahatlamasina yardimci olabilir.

Collapse Signature Expand Signature
  10. fosther

fosther
    Expand Collapse
    Moderator

Alınan Beğeniler:
    3,519
    Termal macun yenileneli 6 ay oluyor hocam ama yenilemeyi dusunuyorum.

theoldman bunu beğendi.
  11. zodiac_tauruss

zodiac_tauruss
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,282
  12. Karna

Karna
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    12
    Arkadaki aynadan dolayı mı bilmiyorum ama izlerken kafam döndü

13. TanrıTelecasterıKutsasın

TanrıTelecasterıKutsasın
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    351
    Bunlardan nasıl Türkçe sesler çıkarabiliyor. Adamlar Amerikan filmlerinden fırlamış gibi. Kendimi bunların Türk olduklarına ikna etmem uzun sürdü...

14. fastfalcon

fastfalcon
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    217
    Merhabalar,
    Belki aranızda daha önceleri bu konuyu tecrübe edenler vardır diye sormak istiyorum. Hali hazırda kullandığım turkcell sim kartımı, daha fazla yararlanabilmek adına sim kart modemine takarak kullanmaya başladık. Fakat , Tv+ uygulamasını sim kart telefona takılı iken kullandığım zaman , mevcut Tv+ kotasından kullanarak harcıyor. Modeme takıp onu wifi ağına bağlanıp uygulamayı açtığım zaman internet kotasından harcıyor.

Modem de takılı iken de telefondaki gibi kullanılmasını sağlamanın bir yolu var mıdır? Mesela basit bir servis ayarı vs.. gibi. Daha önce tecrübe eden arkadaşlar ilgilenirse sevinirim. Sağlıklı günler...

15. Chaturanga

Chaturanga
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    5,924
    Selçuk bey SIM kartınızı başka bir cihaza takıp yaydığınız ve telefonunuzu o ağa bağladığınız zaman bunu artık telefonunuz herhangi bir Wi-Fi bağlantısı olarak algılar. Yani o harici modem ağı yayarken bağlanan cihaz tarafına sizin SIM kartınız veya numaranızla ilgili bir bilgi gönderemez dolayısıyla TV+ uygulaması da size özel ayrıcalığı tanıyamaz.

Yani çalışma prensibi itibariyle mümkün görünmüyor. Turkcell'e sordunuz mu peki durumu?

refuserQ ve fastfalcon bunu beğendi.
  16. fastfalcon

fastfalcon
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    217
    Teşekkürler Hayri bey. Anladım. Turkcelle arayıp sormadım. Biraz değişik bir istek olduğu için belki burada daha önce arkadaşlar tecrübe etmiştir diye düşünmüştüm. Hayırlısı telefonla devam ederiz :)

Chaturanga bunu beğendi.
  17. Chaturanga

Chaturanga
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    5,924
    Rica ederim. Belki Turkcell SIM kartından Internet'in kendi WINN cihazları ile yayılması durumunda buna bir çözüm sunuyordur teknik desteği bir arayın olmazsa yine de.

mc_technosoft ve fastfalcon bunu beğendi.
  18. zodiac_tauruss

zodiac_tauruss
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,282
  19. PehliOne

PehliOne
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    140
    Bende corsair h100i var, 2013 de 360tl'ye falan almıştım hala kullanıyorum. Şimdi kaç para bir bakayım dedim v2 si çıkmış 1300tl olmuş. :eek:İşin dahada beteri elimde şuan 2013 de aldığım gtx titan var 2.5k tl faturalı. Yenisi almaya kalksam 10-15k şaka gibi. :(

refuserQ bunu beğendi.
  20. AeroKnight

AeroKnight
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    20
    Arkadaşlar FiiO i1 lightning dac'ı mı garantiye Aliexpressten aldığım satıcıya yolladım ama 2 aydır mesajlarıma da cevap vermedi ne yapabilirim?