Sony NW-ZX2 (bayhankardaş)

'Olumlu ve Olumsuz Görüşler' forumunda Turhan tarafından 24 Aralık 2018 tarihinde açılan konu

1. furkan kocyigit

furkan kocyigit
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    349
    peki şimdi ne olacak, ayıplı ürünü kullanmaya devam mı edeceksiniz?

2. bayhankardas

bayhankardas
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    131
    Satıcı ürünü geri almıyor. Ürün serviste ordan gelecek habere göre birsey dusunecegim. Satarsamda bunu belirtip satacagim.

Collapse Signature Expand Signature
  3. sallanansandalye

sallanansandalye
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    184
    Aynı cihazlar elden ele dolaşıyor. Tabi normal olarak cihazlar yıpranmış oluyor. Kendi adıma alışveriş yaparken cihazın kaç el değiştirdiğine çok dikkat ediyorum.
    Daha öne get ile aldığım dapta buna benzer bir sorunla karşılaştım. Cihaz geldi fakat işlerin yoğunluğundan fazla incelemeden dolaba koydum. Şans eseri cihazı tam kapatamadığım için cihaz açık kalmış ve pili bitmiş. Akşam eve geldiğimde hem şarj olsun hemde yeni şarkı atayım diye bilgisayara bağladığımda USB girişinde temassıslık oluyordu. Bilgisayar bazen görüyor bazen görmüyordu. Tabi cihazı aynen iade ettim. Kişiye bu sorunu söylediğimde bilmezlikten geldi. Bende olmuyordu dedi. Denediğim üç farklı kabloda çıkan sorun onda çıkmıyormuş.
    O gün işim yoğun olmasa cihazı biraz dinlendikten sonra onayı verebilirdim. Ve burada anlatılana benzer bir duruma düşebilirdim. Kimseye de derdimi anlatamazdım.

#23 sallanansandalye, 26 Aralık 2018
    Son düzenleme: 26 Aralık 2018
  4. complete

complete
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,968
    O değilde gece 3.45'de bir insan bir insanı nasıl yanlışlıkla arıyor orada kaldım ben sonra gerisini okurum..

DefinitioN, mfya, zoso86 ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  5. TanrıTelecasterıKutsasın

TanrıTelecasterıKutsasın
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    351
    Forum şu televizyonlardaki pembe temalı olay çözme proglamlarına döndü iyicene...

zoso86, refuserQ, DrWhite ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  6. mfya

mfya
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,869
    http://www.techno-fi.net/threads/sony-wm-zx2-jack-sorunu.11963/

Böyle bir konuya denk geldim. Sony dap hiç kullanmadım ve benzer sıkıntıları çok şükür hiç yaşamadım. Sadece varsayım üzerine konuşuyorum. Belki de alıcı da satıcı da suçsuz, jaktaki kronik sorun 2 dakikada oluştu. Umarım servis garanti kapsamında ücretsiz onarım yapar. Bu konu altında karşılıklı suçlamaların varacağı bir sonuç sanırım yok...

Geçmiş olsun, iyi forumlar, keyifli müzikler...

Collapse Signature Expand Signature
    xxyx bunu beğendi.