Sony xba a2

'Kulaklık İncelemeleri' forumunda Alimert14 tarafından 22 Temmuz 2020 tarihinde açılan konu

1. Alimert14

Alimert14
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Öncelikle herkese merhaba konuyu yanlış açmış olabilirim forumda yeniyim affınıza sığınıyorum. Yakın zamanda Sony xba a2 almayı düşünüyorum fakat ilgili bir inceleme bulamadım eğer tecrübe etmiş kulaklık ile bilgisi olan arkadaşlar varsa beni aydınlatabilirler mi ? Şimdiden hepinize teşekkür ederim

2. dinazor

dinazor
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    25
    Ben uzunca bir süre kullandım kendisini.

Bana göre bassları en iddialı olduğu kısım. Burada basskafalar için bir basstan söz etmiyorum, bassları gerçekten kaliteli ve olması gerektiği gibiydi.

Tiz ve midlerde de olumsuz bir yanını görmedim. Bassları kadar üst seviye olmasa da kesinlikle iyi mid ve tizleri vardı.

Sahne açısından bir şey söylemek gerekirse detaylı ve sıcak bir sahnesi var diyebilirim.

Onun haricinde yatarken dinleyeyim tarzı bir olay olamıyor şeklinden dolayı ya da sadece sırt üstü yatarken falan dinlenebilir, kulaktan dışarıya bayağı bir uzuyor çünkü.

İzolasyon durumu iyi ki içinden yanlış hatırlamıyorsam 6 çift falan tip çıkıyor, 3 çift silikon 3 çift de foam benzeri.

Kendi fiyat seviyesinde güzel kulaklıklardı ama üretimden kalktı sanırım sonra.

3. Alimert14

Alimert14
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim bir kaç ürün arasında kaldım ama bununla ilgili hiç yorum bulamamıştım ikinci el bir ürün buldum 750 TL gibi bi fiyatı var sizce değer mi yoksa daha iyi bır alternatifi var mıdır o fiyatlara ?

4. dinazor

dinazor
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    25
    O fiyatları eder diye düşünüyorum.

Alternatifler neler?

5. Alimert14

Alimert14
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    1more quad drive var elimde ondan iyi midir ? Aldığıma değer mi bu beni çok merak ettiriyor açıkçası

6. dinazor

dinazor
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    25
    Hocam denemediğim için bir şey söyleyemeyeceğim ama ben sony i uzun süre kullandım dediğim gibi ve çok memnundum.

7. Alimert14

Alimert14
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Anladım hocam çok teşekkür ederim

8. Plak_love

Plak_love
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    20
    Kulağa oturması çok iyi göründüğü kadar ağır değil. Sadece kulakta görüntüsü çıkıntılı olduğu için tuhaf gözükebiliyor.
    Basshead değil baslar doğru yerli yerinde. Eksikliğini hissetmezsin.
    Kadın erkek vokaller eşit oranlı seviyesi enstrumanın üstünde veya altında kalmıyor tam ayarında.
    Kutu içeriği mükemmel yok yok..
    İki adet mmcx konnektörlü kablosu var biri mikrofonlu yedek olarak iyi bir alternatif. Çanta deri ve kaliteli.
    Fiyat olarak baz alırsak bence hakeden bir iem. Ses analizi olarak dinazor'un yorumuna katılıyorum. Daha geniş inceleme ve farklı kişilerin deneyimlerini öğrenmek için head-fi ziyaret etmeni öneririm..

9. Alimert14

Alimert14
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Çok teşekkür ederim bilgileriniz için degerlendircem head-fi incelemelerine bakacağım sağolun