SOUND '08 ==> 3-6 Nisan

'Haberler' forumunda ftt tarafından 22 Ocak 2008 tarihinde açılan konu

 1. ftt

  ftt
  Expand Collapse
  WAV

  Katılım:
  9 Şubat 2007
  Mesaj:
  502
  Alınan Beğeniler:
  0
  Resmi Web Sitesi: http://www.soundturkey.com/

  [​IMG]

  Düzenleyen Firma : CNR
  Yer : CNR Expo Yeşilköy Kroki için tıklayınız
  Tarih : 03 Nisan 2008 Perşembe - 06 Nisan 2008 Pazar
  Türkiye’de son yıllarda hızla gelişen müzik ve eğlence endüstrisinin dinamizmini oluşturan; ses, ışık ve görüntü teknolojileri; müzik kayıt, projeksiyon ve prezentasyon sistemleri; ev, sinema teknolojileri, kablolama, uydu yayın sistemleri üreticileri ve ithalatçıları; müzik yapımcıları ve eğlence sektörünün önde gelenleri, ilerleyen teknolojiyi takip edebilecekleri bir platform olan SOUND '08'de buluşuyor.

  03-06 Nisan 2008 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Profesyonel Ses, Işık, Görüntü Teknolojileri ve Müzik Enstrümanları fuarı; sektörün profesyonel ve amatörlerinin karşılıklı taleplerine en iyi şekilde cevap verecek.

  Her zaman olduğu gibi kendi alanında bir ilke imza atan CNR Ekspo Fuarcılık, müzik ruhun gıdası sloganıyla, milyonları aynı noktada, CNR EXPO’da toplamaya hazırlanıyor. Adeta bir müzik festivali havasında geçecek olan SOUND '08’de yerli ve yabancı sektörün önde gelen firmaları bulunuyor.

  CNR EXPO’nun rakipsiz olanakları ve dünya standartlarındaki salonlarıyla sektörün vazgeçilmez bir parçası olmayı hedefleyen SOUND '08’de siz de geç kalmadan bir an önce standınızı seçip sektörde yerinizi alın.


  kaynak: nevarneyok.com
   
 2. soundchaser

  soundchaser
  Expand Collapse
  Analog

  Katılım:
  25 Ocak 2007
  Mesaj:
  2,301
  Alınan Beğeniler:
  12
  Bu sene aksilik olmazsa katılmayı düşünüyorum. Hem bizim sektörün genel bir durumunu görmek hem de denemek isteyipte deneyemediğiz ürünlere daha da yakından bakabilmek için.
   
 3. KontG

  KontG
  Expand Collapse
  Analog

  Katılım:
  26 Ocak 2007
  Mesaj:
  2,589
  Alınan Beğeniler:
  8
  Fırsat olsa da ben de gelebilsem keşke