Soundmagic E10 Kulaklık İncelemesi

'Soundmagic' forumunda Hanamichi tarafından 2 Şubat 2013 tarihinde açılan konu

1. Hanamichi

Hanamichi
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    2,541
    İçinden yanlış hatırlamıyorsam 1 adet köpük uç çıkıyordu ama sizin baktığınız uçlarla aynı kalitede değiller .Kulaklıkları 2.el aldım biri kullanılmamıştı sanırım eski paket içeriğine göre içine taşıma çantası da eklenmiş çünkü ilk kulaklığı aldığım kişiye gösterdiğimde ,ben aldığımda kutudan çıkmamıştı dedi .Fiyatına göre güzel bir kulaklık ama 100 dolar üstü bir performans beklemeyin :) F/P ürünü olduğundan şöyle bir ödül de kazanmış
    http://www.whathifi.com/awards/2012/headphones

http://www.bestearphonesguide.co.uk/reviews/soundmagic-e10-review/#.U0TwGKI0qho

2. djalimarmaris

djalimarmaris
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    644
    fp ürünü sanırım :)

3. TheMelly

TheMelly
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Uzun süredir hem Türkiye'den alabileceğim hem de bütçemi çok zorlamayacak bir kulaklık arıyordum. Dolar şu aralar çok yüksek olduğu için kulaklık fiyatları da çok yüksek durumda. Ben elektronik müziğin çoğu alt dalını dinlediğim için (dubstep,trap,edm,trance) bu kulaklığı almaya karar verdim. Kendisi Amazon'da 35-40 dolar civarında ve bence fiyat performans olarak başarılı bir kulaklık. Müziklerimi genellikle telefonumdan (iPhone 6) ve iPad mini den dinliyorum ve Spotify kullanıyorum.320 kbs mp3 formatında dinliyorum.

Basslar:Basslar gerçekten fiyatına göre güzel hatta bazı bassheadları bile tatmin eder. Hiçbir zaman bass yetersiz dedirtmiyor.
    Midler:Mid kalitesi olarak belki en iyisi değil fakat fiyatına göre gayet iyi diyebilirim.(Üzmez Yani)
    Tizler:Kulaklık bu alanda biraz başarısız diyebilirim. Özellikle kulağıma ilk taktığımda sibilanstan dinlenicek gibi değildi.Sekiz saatlik orta seste burn in yaptım ve orta seslerde sibilans yapmamaya başladı fakat hala yüksek seste sibilans oluyor.

Malzeme Kalitesi:Kulaklığı bu konuda çok beğendim hem kablo kalitesi hem de kasa kalitesi olarak fiyatının üzerinde.
    Bir de arada twenty one pilots dinleyen biriyimdir. Dinlerken daha çok bateri ve vokal önde bence yani pek te Rock kulaklığı olmayabilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2 kişi bunu beğendi.
  4. Özen

Özen
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    2,766
    Bende E10 ve e50 modellerini kullandım geçen sene Selçuk beyden almıştım..
    Dediğiniz gibi kulaklık bass lı hatta bass severlere her türlü gideriolan bir kulaklık. fiio m3 le kullanınca zaten bass lı olan kulaklılarda detay falan kalmadı :D
    Sonra başka bir mp3 de denedim biraz daha iyiydi.
    Kulaklık bence genel itibari ile bass ları önde olan bir kulaklık. Tiz olayına bende katılıyorum hiç kontrollü değiller. rock dinleyen biri olarak bana hiç bir şekilde gitmedi diyebilirim :) Midler eh işte denebilir

E50 modelinde biraz daha iyi gibi bu bahsettiklerim . Ama Kulaklık bildiğin dap seçiyor hemde güç istiyor 50 ohm mi neydi galiba