Taşınabilir Hoparlör Dış mekan

'Hoparlör' forumunda DarkTerror tarafından 18 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

1. DarkTerror

DarkTerror
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    3
    Onyx dediğiniz gibi taşınabilirlik açısından sıkıntılı testlere baktığımda 3 ürün önce cıkıyor benım açımdan JBL Extreme, Ue Megaboom ve Bose Soundlınk 3 ama sankı Jbl Extreme bunlardan 1 tık daha önde gibi o yuzden Jbl Extreme almayı düşünüyorum fikrimi değiştiricek bişey olmaz ise.

2. hanzokenzo

hanzokenzo
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    102
    Bende birkaç gündür taşınabilir hoparlör arayışındaydım. Dün akşam aliexpresten bluedio bs-3 marka bir tane aldım . Beklentim yüksek değil genel yorumlarda f/p oranının iyi olduğu yönündeydi.49 dan 28 dolara düşmüştü fiyatı. İlgilenenlere uygun fiyatlı çözüm arayanlara duyurulur.

HTC Desire 616 dual sim cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

#22 hanzokenzo, 21 Mayıs 2016
    Moderatör tarafından düzenlendi: 21 Mayıs 2016
  3. wadi

wadi
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    631
    Eğer İstanbul'daysanız Kanyon alışveriş merkezinin metro girişi tarafında küçük bir dükkanda JBL, Marshall ve Harman Kardon taşınabilir hoparlörleri var. İlgili kişi samimi ve yardımsever. İmkanınız olursa bir uğramanızı tavsiye ederim.

Collapse Signature Expand Signature
  4. Harun Berke

Harun Berke
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    19
    Ben JBL FLİP 3 aldım ciddi manada keyif veriyor. [​IMG]

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. fosther

fosther
    Expand Collapse
    Moderator

Alınan Beğeniler:
    3,542
    Hayırlı olsun hocam.Ses yüksekliği ve bass performansı nasıldır acaba? Gri rengi oldukca güzel durmakta.

2 kişi bunu beğendi.
  6. hanzokenzo

hanzokenzo
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    102
    @fosther teşekkürler . Benimde tercihim griden yana oldu. Daha bana ulaşmadı ürün. Geldiğinde deneyip düşüncelerimi yazarım.

HTC Desire 616 dual sim cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

#26 hanzokenzo, 27 Mayıs 2016
    Moderatör tarafından düzenlendi: 27 Mayıs 2016
  7. emreisiklar

emreisiklar
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    707
    Kesin ua boom derim, turkiyede fiyati iyi ve cok iyi! Pili saglamlıgı sesi hepsi on numara gercekten, hic dusunmeden alin!

8. fortress34

fortress34
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    882
    #28 fortress34, 29 Mayıs 2016
    Moderatör tarafından düzenlendi: 29 Mayıs 2016
  9. DarkTerror

DarkTerror
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    3
    Saolsunlar Vatan bilgisayar giresun çok yardımcı oldu jbl extreme ,ue megaboom ve harman kardon aura studio getiricekler bu 3 ünden birini alıcam bir aksilik cıkmaz ise

3 kişi bunu beğendi.
  10. emreisiklar

emreisiklar
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    707
    Ue boombox bu, renk ellerinde kalmış herhalde, daha sonra bi buyuk boyuda cıktı, ben 3 senedir kullanıyorum cekmedigi işkence kalmadı, ses kategorisinde bir numara, cok arastırdım almadan, o fiyata bir saniye dusunmeden derim?"!

2 kişi bunu beğendi.
  11. Harun Berke

Harun Berke
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    19
    Bahsettiğiniz bu ürünlerden ses frekanslarına bakın isterseniz. En düşük olanı JBL extreme o da 70 yada 85 diye hatırlıyorum. 1 tane JBL extreme alana kadar 2 tane sony srsx11 Alman'ı tavsiye ederim. Hem çift hoparlör ile streo ses dinlersin hem de 2x10 ses gücü ile JBL in önüne geçmiş olursun. Yada iki tane ile hiç uğraşamam dersen sony srsx33 den şaşma derim. Yüksek ses de bunlar hep iyidir ama düşük ses de hiç biri srsx33 ün yanından geçemez. [​IMG]

12. DarkTerror

DarkTerror
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    3
    oda ellerinde varsa deneme sansım olur bazı ürünleri getirmelerini beklıyorum bircok ürünü deneyip öyle kararımı vericem zaten bakalım.

13. DarkTerror

DarkTerror
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    3
    Uzun araştırmalar sonunda JBL Extreme de karar kılıp 3 gun önce almış bulunmaktayım.Gayet hoş sesi var basları cok iyi birazcık boyut sıkıntı gibi gözüksede bulunduğum ortamı düşününce boyut hiçte farketmıyor :).Tam televizyona bağlıyacaktımki bı baktım yanında aux kablosu yok :D,aux kabloların sese etkisi olduğunu duydum bana güzel bi 3.5mm aux kablosu önerebilecek varmı ?

14. fosther

fosther
    Expand Collapse
    Moderator

Alınan Beğeniler:
    3,542
  15. DarkTerror

DarkTerror
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    3
    aynen 3.5m to 3.5mm tam yazmamışım.Ben bugün sansa clip + ile bı bağlantı yapayım dedm kullandığım aux 5 10 tl lık bıseydı saman gibi ses verdi JBL ,bluetooth bağlantısı ile aldığım sesin yarısını bile alamadım yukarıdaki ürün acaba bu açığı kapatırmı bazen bluetooth bağlantısı yapamadığım yerler oluyor aux kullanmak zorunda kalabılırım o yüzden almışken işime yarıcak bişeyler alayım diyorum.Bu arada Qed tr de yokmuş aux içinde amazonla uğraşmak istemıyorum açıkcası.

16. Yaşar

Yaşar
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar iki gün aldığım jbl xtreme hoparlörleri denedim ses muhteşem teknosadan seri sonu indirimle aldım iki adet kapalı kutu ikisini aynı anda bağlayıp sesi iki katına çıkardım evde % 30 da bile yüksek ses va bas harika harman kardon onyx 3 alacaktım bunu görüp vazgeçtim iyiki de almışım sizde düşmeden alın arkadaşlar bundan iyisi yok şu anda her yerde 900-1000 TL arası ben 623 TL ye çiftini ise 1247 TL ye taksitle aldım resimde görüldüğü gibi..

17. okty_k

okty_k
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,447
    Bu kabloyu bir sorun...

http://canhifi.com/kablo-ve-konnekt...ble-35mm-stereo-12-metre-18.190.109.1385.aspx