Tanışalım Kaynaşalım

'Forumumuz Hakkında' forumunda noXious tarafından 26 Ocak 2007 tarihinde açılan konu

1. cantus

cantus
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    15
    Merhaba herkese Can ben. İstanbul'da yaşıyorum, tarih öğrencisiyim. Bütün ekipmanımı son yirmi günde bu forumdan edindim. :) Bu müzik dinleme yöntemleri ile ilgili meselelerde çok yeniyim; forumu okudukça bir sürü güzel bilgi öğreniyorum. Aranızda çok yeniyim ama kalıcı olmayı umuyorum. Sevgiler...

Alpast42, xxyx, asymptote ve 7 kişi daha bunu beğendi.
  2. asymptote

asymptote
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    39
    Merhaba Can. Hoş geldin foruma. Hoş geldin diyorum ama ben daha kendimi tanıtmamışım.. :confused: Shure Se215 kulakiçi kulaklık ve Fiio marka (hangi modeldi hatırlamıyorum) bir amfiyle girmiştim 2013'te foruma. Beklentilerimi çok yüksek tutmuş olmalıyım ki kısa sürede hayal kırıklığı yaşayıp forumdan ve odyofil dünyasından uzaklaşmıştım. Yalnız bir konuya ilgi duyunca bir süre uzak kalsanız dahi o konu zihninizde yer ediyor ve gün geliyor bir tohum gibi aniden yeşeriveriyor. Bende de aynen böyle oldu. Eski bir üye olmama rağmen henüz çaylak bile sayılmam (Forumdaki en eski tarihli MP3 olabilirim..;)). Şu an PC'ye takılı bir ses kartıyla (Asus STX II) idare ediyorum ancak ileride (eğer fikir değiştirmez isem, ki büyük ihtimal değiştireceğim) Gustard H20 amfi ve Gustard X22 Dac kombini yapmayı düşünüyorum. Bunlara eşlik edecek kulaklık da büyük ihtimalle Sennheiser HD 800S olacaktır (umarım). Kulaklık olarak elimde Audio-Technica ATH-M50x ve Sennheiser HD 600 var. Tuhaf bir şekilde M50x ile müzik dinlemek ve film izlemek bana daha büyük keyif veriyor.. Şimdilik bu kadar. Yine konuşur, dertleşiriz.. :))
    --- Arka arkaya mesajlar birleştirildi, 23 Mart 2019 ---
    Bu arada Se215 nasıl bu kadar beğeni topluyor, anlayabilmiş değilim. Bana göre "overrated" bir kulaklık ve fiyatını hiç hak etmiyor.. (Yıllar sonra bunu dile getirerek bir nebze de olsa içimi soğutmuş oldum..)

zodiac_tauruss bunu beğendi.
  3. Alpast42

Alpast42
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    11
    Merhaba arkadaşlar gruba yeni katıldım, ben de sizler gibi müzik ve müzik teknolojileri tutkunuyum, sizlerle tanışmak için can atıyorum :)

LM-G710 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. mfya

mfya
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,857
    Hoşgeldiniz? Aramıza nereden katıldınız? Zehri nereden kaptınız? :)

Collapse Signature Expand Signature
  5. Alpast42

Alpast42
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    11
    Konyada yaşıyorum, şuan izmirde asteğmen olarak vatani görevimi yerine getirmekteyim. Müzik tutkusu küçükken kulaküstü kulaklıkları çok havalı bulmamla başladı bundan 8 sene önce küçük bi sony aldım ve o büyük denize atlamış oldum. Sennheiser momentum ve cx serisi kullandım genellikle bilgisayar ve tekefondan dinliyordum. Şimdi elimde lg g7, fiio q1 m2, sony mdr 1a, 1am2 , wh1000xm3 gibi kulaklıklar var tam hakim değilim ama kendimce dinliyorum tidal hifi ve türkçe müzikler için spotify kullanıyorum :)

LM-G710 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mfya ve VirtuFortuna bunu beğendi.
  6. aydeniz

aydeniz
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    8
    Herkese merhaba, ismim Umut, İzmir'de yaşıyorum.Müzikle hep ilgilenmişimdir ve daha kaliteli ses duyma isteği olmuştur.Arada forumları açar ürün incelemelerini okur bir gün benim olacaksınız der kapatırım.:) Çeşitli kulaklık ve müzik sistemleri kullandım ancak hiçbiri hi-fi seviyesinde değildi. Son olarak Dali marka hoparlör almamla yardım istemeye aranıza katılmaya karar verdim, herkese iyi forumlar.:)

7. mattiadestro

mattiadestro
    Expand Collapse
    Moderator
    Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    3,054
    hoşgeldiniz :)

aydeniz bunu beğendi.
  8. aydeniz

aydeniz
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    8
    Teşekkürler, hoşbuldum üstadım.:)

mattiadestro bunu beğendi.
  9. siyaha

siyaha
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    12
    Herkese merhaba,

ismim Cem , İstanbul Çekmeköy'de yaşıyorum. Burada aile hekimi olarak görev yapıyorum.
    Müziğe ilgim üniversitede başladı, Bursa'da okurken Şebnem Ferah-Özlem Tekin in öğrenci grupları Volvox un konserine gitmişliğim vardır. :)
    1980 sonlarında çift kulaklık çıkışı olan Sony Walkman en kıymetlimiz idi.
    90 ların ortalarında Dead Can Dance, Lorena McKennith, Al Di Meola-John McLaughlin,-Paco De Lucia gibi sanatçıları "açık hava"da izlemişliğim de var.
    Nasıl olduysa Hi-Res müzikle tanışmam bu sene 49 yaşımda kısmet oldu. :D

Forum ve forumdan @fastfalcon Selçuk Bey'in destekleri sayesinde yavaş yavaş bu dünyayı keşfediyorum.
    Şu anda Cayin N3, İbasso iT03 ikilisi ile gayet mesudum. Ve fakat yeni şeyler deneme isteği dürtüyor sürekli.
    İstanbul'da en kısa sürede bir buluşma olması dileğiyle... Tüm forum üyelerine katkılarından dolayı teşekkür ederim.

Hepimize iyi forumlar.

Pascalci, barocka, florence ve 9 kişi daha bunu beğendi.
  10. zodiac_tauruss

zodiac_tauruss
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    999

Hoşgeldiniz ağabey.

siyaha bunu beğendi.