Tanışalım Kaynaşalım

'Forumumuz Hakkında' forumunda noXious tarafından 26 Ocak 2007 tarihinde açılan konu

1. Engin

Engin
    Expand Collapse
    Administrator

Alınan Beğeniler:
    1,786
    Aramıza hoşgeldiniz..

2. DefinitioN

DefinitioN
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    6,318
    Vefa,Şafak hoşgeldiniz.

3. ceylansinan

ceylansinan
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    71
    Merhaba herkese,

Ben Sinan. :)
    Kaç zamandır benim de çeşitli ekipmanlar dolayısıyla foruma yolum düşüyordu, üye olayım dedim.

4. Baran

Baran
    Expand Collapse
    Administrator

Alınan Beğeniler:
    3,665
    Yeni katılan arkadaşlar, hoşgeldiniz :)

5. high-fidelity

high-fidelity
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    1,590
    Aramıza hoşgeldiniz. :)

Collapse Signature Expand Signature
  6. FztMiko

FztMiko
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    Merhaba , Ben de üye olan birçok arkadaş gibi bir süredir forumu takip ediyorum ve üye olmak istedim. Müzik konusunda henüz gelişmekteyim diyebilirim. Gerçi çok uzun zamandır keman çaldığım için kulağımın buralara pek uzak olduğunu söyleyemem. Yine de teknik bilgimin oldukça yetersiz olduğunu farkettim ve bu işe daha bi merak saldım diyebilirim :) Adım adım ilerlemeye çalışacağım bende artık.

7. ilkercom

ilkercom
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    575
    Merhaba arkadaşlar ;

ilk mesajımı buraya yazayım. Ben Hasan İlker Çom ,
    teknisyen olarak çalışıyorum. 35 yaşındayım. 2 çocuk var ellerinizden öper.

Hi-fi , head fi , car hi-fi , pro hi-fi gibi uğraşlarla çocukluktan beri ilgileniyorum. Vakti ile çok ileri seviye aletler kullandığım da oldu , çok basit ve kalitesiz cihazlar da kullandık. Bi kaç gündür basit bi dap bakıyordum kendime. sonunda burayı keşfettim. Nerdeyse forumun yarısını okudum 3 günde :D

Umarım bilgi paylaşımına benim de katkım olur.

8. DefinitioN

DefinitioN
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    6,318
    Hoşgeldiniz arkadaşlar.

9. Baran

Baran
    Expand Collapse
    Administrator

Alınan Beğeniler:
    3,665
    Hoşgeldiniz foruma :)

10. yzk

yzk
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Çoğunlukla forumların bu bölümlerinde paylaşımda bulunmama rağmen (yabani bir insan olduğumdan ya da nedense bu kendini tanıtma işinin bana zor gelişinden) bu kadar etinden sütünden yararlandığım Techno-Fi için genel rutinimin dışına çıkmayı borç bildim. :) Merhaba arkadaşlar, ismim Yusuf 36 yaşında Bursa'da bulunuyorum. Forumdaki paylaşımlar çok hoş. Selamlar, Sevgiler.

11. MuttFTS

MuttFTS
    Expand Collapse
    Administrator
    Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    623
    Hosgeldiniz Yusuf Bey :)

12. karizzma06

karizzma06
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    4
    Hoş geldiniz beyler

13. La Belle Indifference

La Belle Indifference
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Herkese merhabalar,

Çok da uzun olmayan bi' süre forumu ziyaretçi olarak turladıktan sonra, buranın "kulaklık" hususunda fazlasıyla selektif, spesifik ve alternatifsiz olduğunu farketmem fazla sürmedi. E üye oldum tabii iki hafta kadar önce. İlk entryimi de buraya giriyorum ki başka bi' başlıkta birileri "önce kendini tanıtsana destursuz" demesin, ayar vermesin :)

Kayıt sürecimi mümkün mertebe kısa ve klişelere boğmamaya çalışarak özetledikten sonra, kısa olmasına pek de niyetlenmemekle beraber kendimi tanıtayım artık. Öğretmen bi' baba ve ev hanımı bi' anneden; 91 yılının soğuk bi' şubat akşamında; Trabzon'da; sürü psikolojisine, popülizme, samimiyetsizliğe ve daha sayabileceğim bilimum şeye tepki olarak doğdum. Yine o gün, "Muhammet" diye fısıldandı kulaklarıma. Her ne kadar, damarlarımda Yugoslavya/ İzmir boşnağı kanı dolanıyor olsa da, karadeniz kültürüyle harmanlandım ve İstanbul beşiğinde büyüdüm. Bluğ çağını devireyazarken, takvimler "hadi aslanım şimdi üniversite zamanı" dediğinde, modern köleliğimin gereğini yapıp Kayseri'ye tıp fakültesi okumaya geldim. Tıpa mı girdim, tıpa mı soktular bilinmez ama şuan 4.sınıfın tam ortasındayım. Burada bi' dipnot düşmek istiyorum, şaka yollu da olsa kendi sağlığınız ve civarınızdakilerin sağlığıyla ilgili sorular sormayın dostlar, abiler. Ölüm tehlikesi.

Edindiğim hobiler hep kronolojik ilerlemiştir. Elektroniğe olan ilgim, sonunda beni ses sistemlerine sürükledi ve burdayım. Muhtemelen bu mevzuuda sizlerden daha tecrübesiz ve cahilimdir fakat; hamım, pişerim, yanarım. Önceleri sizi yoran, sorular soran, tavsiyeler isteyen, kanınızı emen tüketici güruhundan olucam evet ama; tatmin olucak kadar bilgi ve tecrübeyle donanırsam -maymun iştahıma, ayran gönlüme yenilmeyip- üretici sınıfına zevkle dahil olabilirim. Bu arzuların haricinde, motosikletlerden, gezilerden, giyim kuşamdan, teknolojiden, İstanbul'dan ve varlığına henüz iman edemediğim delikanlı kızlardan hoşlanırım.

Uzun yazmamın sebebi hem kendimi iyi ifade etmekten hoşlanmam, hem çok kalabalık olmadığından bu forumun henüz yozlaşmamış ve samimi olabileceğini düşünmem, hem de yanlış tanınmanın nası' bi' duygu olduğunu bilmem ve buna karşı geliştirdiğim psikolojik guard sanırım. Muhtemelen çoğunuz "okumam bunu ben" demiştir, okumayanların canlarına, okuyanların gözlerine sağlık. Eyvallah.

14. expander

expander
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    157
    Seninde ellerine sağlık, hoş geldin.

Ya sen anlarsın, benim sabahları kalktığımda sırtımdan aşağıya doğru bıçak saplanıyo gibi şeyler... şaka şaka :)

15. UmutecH

UmutecH
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    2,253
    Muhammet bey hoşgeldiniz. Gördüğüm en güzel tanışma yazısı buydu sanırım. :) İyi forumlar.

16. Solanahtarı

Solanahtarı
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    1,453
    Hoşgeldiniz Muhammet bey, okudum lakin cevap vereceğim tek şey burası Trabzon değil :) Burası aslında hiçbiryer, burada guardınıza hakim olun. Özellikle meşlektaşınız Hadi bey var, çok tehlikelidir, bütün kalkanlarınızı açın.

17. necrophites

necrophites
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    13
    Okuduk valla ;D Hoşgeldiniz foruma, umarım bu heyecanınızı hiç kaybetmezsiniz :eek:k

18. sensable

sensable
    Expand Collapse
    Moderator
    Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    871
    [quote author=La Belle Indifference link=topic=5.msg120098#msg120098 date=1391499658]
    Herkese merhabalar,

Çok da uzun olmayan bi' süre forumu ziyaretçi olarak turladıktan sonra, buranın "kulaklık" hususunda fazlasıyla selektif, spesifik ve alternatifsiz olduğunu farketmem fazla sürmedi. E üye oldum tabii iki hafta kadar önce. İlk entryimi de buraya giriyorum ki başka bi' başlıkta birileri "önce kendini tanıtsana destursuz" demesin, ayar vermesin :)

Kayıt sürecimi mümkün mertebe kısa ve klişelere boğmamaya çalışarak özetledikten sonra, kısa olmasına pek de niyetlenmemekle beraber kendimi tanıtayım artık. Öğretmen bi' baba ve ev hanımı bi' anneden; 91 yılının soğuk bi' şubat akşamında; Trabzon'da; sürü psikolojisine, popülizme, samimiyetsizliğe ve daha sayabileceğim bilimum şeye tepki olarak doğdum. Yine o gün, "Muhammet" diye fısıldandı kulaklarıma. Her ne kadar, damarlarımda Yugoslavya/ İzmir boşnağı kanı dolanıyor olsa da, karadeniz kültürüyle harmanlandım ve İstanbul beşiğinde büyüdüm. Bluğ çağını devireyazarken, takvimler "hadi aslanım şimdi üniversite zamanı" dediğinde, modern köleliğimin gereğini yapıp Kayseri'ye tıp fakültesi okumaya geldim. Tıpa mı girdim, tıpa mı soktular bilinmez ama şuan 4.sınıfın tam ortasındayım. Burada bi' dipnot düşmek istiyorum, şaka yollu da olsa kendi sağlığınız ve civarınızdakilerin sağlığıyla ilgili sorular sormayın dostlar, abiler. Ölüm tehlikesi.

Edindiğim hobiler hep kronolojik ilerlemiştir. Elektroniğe olan ilgim, sonunda beni ses sistemlerine sürükledi ve burdayım. Muhtemelen bu mevzuuda sizlerden daha tecrübesiz ve cahilimdir fakat; hamım, pişerim, yanarım. Önceleri sizi yoran, sorular soran, tavsiyeler isteyen, kanınızı emen tüketici güruhundan olucam evet ama; tatmin olucak kadar bilgi ve tecrübeyle donanırsam -maymun iştahıma, ayran gönlüme yenilmeyip- üretici sınıfına zevkle dahil olabilirim. Bu arzuların haricinde, motosikletlerden, gezilerden, giyim kuşamdan, teknolojiden, İstanbul'dan ve varlığına henüz iman edemediğim delikanlı kızlardan hoşlanırım.

Uzun yazmamın sebebi hem kendimi iyi ifade etmekten hoşlanmam, hem çok kalabalık olmadığından bu forumun henüz yozlaşmamış ve samimi olabileceğini düşünmem, hem de yanlış tanınmanın nası' bi' duygu olduğunu bilmem ve buna karşı geliştirdiğim psikolojik guard sanırım. Muhtemelen çoğunuz "okumam bunu ben" demiştir, okumayanların canlarına, okuyanların gözlerine sağlık. Eyvallah.
    [/quote]

Hoşgeldiniz.

Aktif kalırsanız seviniriz :) Zira ''hoşbuldum'' mesajınızı zevkle okuduk.

19. MuttFTS

MuttFTS
    Expand Collapse
    Administrator
    Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    623
    Hoşgeldiniz :)

20. ada-m-

ada-m-
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Merhaba İsmim Murat(aman sakın o espriyi yapmayın turlamaya niyetim yok)Ankara'lı olsam da Manisa'da yaşıyorum bir arkadaşımın ''abi sen de gel utanırım kendimi yalnız hissederim'' çağrısı ile evladını okula getiren bir baba edasıyla geldim buralara üstelik heyecanımı da yanıma alarak ;D..
    Özel zevklerim özeldir kimseyi ilgilendirmeyebilir ama genel zevklerim arsında elektronik ,ses ve sinema sistemleri ve müzik hep varolmuştur.Aslında doğruyu söylemek gerekirse eşimin hobime ilgisizliği ve hiç anlamayışı sebebiyle hep dışarıda aradım bilgi ve paylaşımı ,ve kendimi vurdum forumlara..
    Forum var içinde paylaşım var, saygı var,bilgi var,mütevazilik var yardımlaşma var...Forum var içinde ticari kaygı var,yönlendirici mesajlar var, benimki seninkinden daha pahalı ,bu işlerden anlamıyorsun algısı,kıskançlığı var...Valla herkesin ne aradığı beklediği konusunda bir fikrim olmasa da ben forum denilen şeyin fırın gibi olmasını isterim.Pişirmeli,lezzet katmalı :gulme
    Sevgi ve saygılarımla