Telefon Tavsiyesi

'Genel Tartışma' forumunda Karna tarafından 28 Mayıs 2019 tarihinde açılan konu

1. Black

Black
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    110
    Yıllarca süren kronik sorunun muhtemel oluşunu belirtmenin yanlış yönlendirme olduğunu düşünmüyorum. Siz öyle düşünüyorsanız önüne geçemeyeceğim çok açık görünüyor. :) Gerçeklik payı bulunmayan kısmı hoşuma gitti. :D

Teknolojik cihaz bunlar. Hiçbiri muhteşem değil. Dizi izlerken ne kadar çileden çıkaracağını bir ben düşünmüyorumdur. Bleeding'i de göz önünde bulundurunca 'iddiamda' bir sorun göremiyorum. Hiçbir markayı savunma/aşağılama çabasına girip de tartışma ortamı yaratacak kadar düşmem. İnsanlar kullanmadan bilemiyor, tüm sorun burada.

Sizlere bol şans diliyorum.

2. Karna

Karna
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Yorumlarınız için teşekkürler. Söylediğiniz gibi Lg telefonların çoğunda eskiden kronik sorunlar vardı ama Lg V30 ve Lg G7 modelinde bu sorunların olmadığını söylüyor çoğu kişi. Eğer aklınızda Lg ve Htc dışında öneriniz varsa lütfen belirtin onun dışında konuyu uzatmaya gerek yok telefonu zaten 1 hafta sonra alacağım. Şimdiden yorum ve önerileriniz için teşekkürler.

3. Awésomé

Awésomé
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    473
    Oled ile Lcd tamamen farklı teknolojiler. LG Lcd'lerde ghosting yaşamış/yaşıyor olabilir. Bunun Oled'de de yaşanacağını nereden çıkardınız? Ayrıca siz "muhtemel" olarak değil de "Google'a yazıp bakın" şeklinde daha kesin bir ifade kullandınız. Telefon 2 senedir piyasada ve düşen fiyatı sayesinde belki de milyonlarca satmış durumda. Buna rağmen neredeyse hiç sorun belirten yokken niye kendinizi uyarıcı moduna soktunuz ki? Bırakın da soruyu soran kişi telefonu kullanan kişilerden doğru bilgiler öğrensin.

Ortaya bir şey atayım ve birisi karşı çıkınca da ben hiç bir markayı savunmam veya yermem, çok objektifimdir şeklinde triplere gerek yok. Siz ortada olmayan bir şeyi iddia edince sorun yok ama karşı görüş belirtince markanın fanı mı oluyoruz?

Ne için şans diliyoruz bilmiyorum ama size de bol şans.

4. TONG.

TONG.
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    3
    hocam yaklaşık 1 yıllık v30 kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım, eski serilerde var ancak sorun çözülmüş gözüküyor..

LG-H930 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Karna

Karna
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Yorumun için teşekkürler. Özellikle kulaklıkla müzik dinleme konusunda çok övülüyor size göre kulaklık ses çıkışı nasıl ? Telefonu bayramda alacağım kulaklıkla ses çıkışı kaliteli v30 a rakip başka telefonları da söyleyebilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

6. TONG.

TONG.
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    3
    başka telefonlarla kıyaslamadım pek ancak giriş seviyesi(150-200 dolar) dap'lardan daha iyi net biçimde

LG-H930 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Cyril

Cyril
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    457
    Gsmarena gibi sentetik bir test yapma fırsatım olmadı ama güncelleme öncesi ve sonrası aldığım ekran süresi değişmedi. Neredeyse bir yıldır kullanıyorum telefonu, always-on-display ve lte açıkken, kullanım şekline göre hala "en az" 6 saat ekran süresi veriyor.

Collapse Signature Expand Signature
    barocka bunu beğendi.