uurdundar

'Olumlu ve Olumsuz Görüşler' forumunda DarkTemplar tarafından 3 Ocak 2013 tarihinde açılan konu

1. DarkTemplar

DarkTemplar
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    74
    Kendisini tanıdığıma çok memnun oldum. Beni mahçup etti ayağıma kadar da getirdi sağolsun ama bunu saymayız dedik. Hem çok ilgili, hem saygılı birisi. Gözüm kapalı alışveriş yaparım o derece. Tekrar çok sağol Uğur.

2. indicavia

indicavia
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    22
    Uğur beyle benimde bir alışverişim olmuştu, saolsun anadolu tarafına geçemediğim için kendisi cevizlibağa kadar gelmişti..

ilgili, saygılı, bilgili, meraklı bir arkadaş.. gözüm kapalı kefil olabilirim.

3. Kuzey

Kuzey
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    69
    Uğur Bey'den bugün DX50 aldım. Tam söz verdiği gibi tüm kutu ve içeriği ile verdi. Ama en önemlisi yağmurda ayak üstü sohbet etmeye üşenmeyecek kadar içten birisi gördüm kendisini, en önemlisi de budur herhalde bir alışverişte, o yüzden tekrar teşekkür ederim :)

4. bLind

bLind
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    228
    Uğur beyle benimde alışverişim oldu kendisi ćok anlayışlı yardımsever 3ün 5in hesabını yapmayan gönlü bol biri bende herkese tavsiye ederim gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz.

5. bkizil91

bkizil91
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    0
    Uğur Bey'le karşılıklı alışverişimiz olmuştu. İyi, dürüst, güvenilir biridir kendisi. :wink