V-Sonic GR06 İncelemesi

'V-Sonic (Walk Audio)' forumunda Baran tarafından 6 Şubat 2012 tarihinde açılan konu

1. tmert0

tmert0
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    46
    Teşekkür ederim cevap için. Ama aklıma hifiman re-0 takıldı şimdi de aynı fiyat aralığındalar aşağı yukarı. 2 sinin arasında bir karara varıcam artık. Bu arada bass ları konusunda bir sıkıntı yaşarmıyım? İstediğim hepsinin yerinde olması Cx 200 den sonra fazla bir kalite farkedermiyim dersiniz?

2. özkan

özkan
    Expand Collapse
    Guest

Re-0 ın basları Cx200 den çok daha azdır hatta yok gibi gelebilir size. Cx200 zaten baslı kulaklık olarak geçer. Re0 ise bas fakiri olarak bilinir.

3. özkan

özkan
    Expand Collapse
    Guest

Gr04 kablolar aşağı sarkıtılarakta dinlenir.

4. özkan

özkan
    Expand Collapse
    Guest

#64 özkan, 30 Kasım 2012
    Son düzenleme: 20 Nisan 2014
  5. tmert0

tmert0
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    46
    Çok teşekkür ederim Özkan.
    İki kulaklık arasında kaldım biri bu diğeri Xcape Impressive Edition. GR06 nın siresinte satılıyor kulaklık. Ve incelemede baya övgü almış.

6. özkan

özkan
    Expand Collapse
    Guest

İkisinin arasında tabi ki Xcape Impressive Edition derim. Bu arada dap olarak ne kullandığınızıda yazarsanız daha iyi yardımcı olabilirim.

7. tmert0

tmert0
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    46
    Bunu duyduğuma sevindim çünkü ısındım kualklığa yorumları okuyunca:) Tek sorun sanırım v-soniclerdeki kadar çeşitli envarteri yok. Yabancı gorumda bass oalrak GR07 den daha iyi olduğunu bahsetmişlerdi sanırım. Dap malesef hiç sorma dandik bir phillps var elimde ama en kısa zamanda galaxy s3 alıcam büyük ihtimal onla dinlenlerim. Durumu düzelttik mi hayalim olan cowon a geçebilirim.

8. özkan

özkan
    Expand Collapse
    Guest

Head-fi deki sorunuza Joker cevap olarak IE nin basının yeterli düzeyde olduğunu ve tarzına uygun olacağını söylemiş. Eğer Lendmeurears.com dan alacaksanız sayfanın en altında solda coupon code yazan yere LMUECUST yazarsanız %15 indirimle alırsınız. :eek:k.

9. tmert0

tmert0
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    46
    Evet hocam sormaya çalıştım kendimce:)) Siteden alıcam çok teşekkür ederim bilgi için bende senin başına ekşiycektim bu site hakkındaki alışveriş hakkında. Özelden numaranızı verirseniz müsait olduğunuz bir zaman pc açıkken sizde de şu siteden benim kulaklığı alabilirmiyiz acaba? Çünkü daha evel yurt dışından hiç alışveriş yapmadım siteye batım biraz karışık geldi banada. Yardımcı olursanız telefonda çok sevinirim.

10. özkan

özkan
    Expand Collapse
    Guest

pm attım.

11. devoker

devoker
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    20
    Kulaklığı yaklaşık 1 hafta önce Baran'dan aldım aşık oldum diyebilirim :D, arkadaşa söz vermiştim ona satıcam diye kendime bir tane daha mı alsam diye düşünmeden duramıyorum. Slow-klasik rock için biçilmiş kaftan. İzolasyonu da gayet yeterli.

12. ads1940

ads1940
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    0
    Hangi modeli aldınız acaba ? Ben de giriş seviyesi bir kulaklık düşünüyorum da Re0 veya Gr04. Hayırlı olsun.

13. 9312

9312
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Bu kulaklık için amfi kullanmaya ihtiyaç var mı? Dap olarak 4.nesil ipod touch var elimde.

14. Baran

Baran
    Expand Collapse
    Administrator

Alınan Beğeniler:
    3,677
    Herhangi bir sürülme problemi yok. O yüzden amfi kullanmanıza gerek olduğunu düşünmüyorum

15. 9312

9312
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Bir kulaklığın sürülün sürülmedigini anlamak için neleri bilmek gerekir ?

16. özkan

özkan
    Expand Collapse
    Guest

Düşük ohmlu kulaklıklar (16,24,32) rahat sürülür. Herhangi bir medya çalarla rahatlıkla dinlersiniz. Tabi burada desibel değeride önemli; yüksek olması tercih edilmeli.
    Yüksek ohmlu kulaklıklar (50 ve üstü) amfiyle daha iyi sonuçlar verir. Amfisiz sesi gövdesiz, cılız olur.

Ancak Phonak Pfe 32 ohm olarak geçmesine rağmen istisnadır, zor sürülür ve tam performansını amfiyle verir.
    Son olarak ohm olayına pek takılmayın derim. Başka bir çok etkeninde sese etkisi oluyor.

17. avci22

avci22
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Bu fiyatlara böylesine performanslı ürünler de varmış demek. Emeğine sağlık harika inceleme.
    :eek:k

18. tkzkn

tkzkn
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    burdaki yorumlara bakarak ben de birtane vsonic gr06 edindim. kulaklarımı biraz rahatsız etse de başka sorun yok şimdilik. Bir de yüksek seste kulağı rahatsız ediyor. Ama sevdim :love:

19. goksuned

goksuned
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Kulakligin burnin'i konusunda yol gosterecebilir misiniz?

20. MuttFTS

MuttFTS
    Expand Collapse
    Administrator
    Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    624
    Dinlediğiniz şarkılarda, dinlediğiniz yükseklikte 30-40-50 saat kadar yapsanız yeterli. İsterseniz arada bir iki mola verdirebilirsiniz.

Collapse Signature Expand Signature