V-Sonic GR06 İncelemesi

'V-Sonic (Walk Audio)' forumunda Baran tarafından 6 Şubat 2012 tarihinde açılan konu

1. fosther

fosther
    Expand Collapse
    Moderator

Alınan Beğeniler:
    3,494
    Re 0'ın bas'ları yeterli gelmişti elektronik için. :) Belki bu da yeterli gelebilir diye düşündüm.

2. Murcielago

Murcielago
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    111
    Re 0 dinlemediğim için net bir şey söyleyemiyorum tabi zevk meselesi kimine göre çok da yeterli gelebilir ama 5 te biri fiyatında ki mh 650 yi elektronikte daha eğlenceli bulmuştum :)

3. fosther

fosther
    Expand Collapse
    Moderator

Alınan Beğeniler:
    3,494
    İddialı olmuş bu. :) Çok bir beklentim yok aslında ama riske girsem mi?Girmesem mi?Diye düşündüm. :)

4. Murcielago

Murcielago
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    111
    Bak şimdi gr 06 düşmanı gibimi göründüm birden yoksa :) Elektronik ve türevi hızlı ve yoğun çalan türlerde hafif 'V' sesli kulaklıklar özellikle bu sınıfta bana daha dinlenebilir gelmiştir hep gr 06 pek de bu tarzda bir kulaklık değildi hatırladığım kadarıyla birazda sert tizlerinden dolayı bana biraz yorucu gelmişti bu türlerde yoksa güzel kulaklıktır yanlış anlaşılmasın :)

5. razr58

razr58
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    sert tizlerden ziyade özellikle baslarda böyle parçada tam çoşku gelecek diyorsun zirveye yaklaşıyor gerekli patlama olmayınca insanı üzen bir kulaklık olmuştur benim açımdan. Murcielagonun mh650 konusunda yorumuna bass konusunda katılıyorum. Ayrıca bayan-erkek vokallerde farklı bir ses karakteri vardı, erkek vokallerde kulaklık daha kulağa hoş geliyor.

6. pinkzeppelin

pinkzeppelin
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Merhabalar,

Ipod touch 4g kullanıcısıyım. Ağırlıklı olarak rock, metal ve blues dinliyorum. Normalde bu Hifi R0 düşünüyordum ama üretimden kalktığı için hiçbir yerde bulamadım. Onun yerine GR06 düşünüyorum. Hangi siteden sorunsuz alabilirim acaba? Ya da bu fiyat aralığında başka ne alabilirim sizce?

7. devoker

devoker
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    20
    Bence başkasını düşünme, 2sinin uyumu çok iyiydi çok beğenmiştim. re0 ve touch aşırı parlak olur. lendmeurears'tan satın alabiirsin gr06'yı.

8. pinkzeppelin

pinkzeppelin
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Yanıt için teşekkür ederim. Peki lendmeurears tan kaç günde gelir. Orda 80 dolar, ebay de 60 dolar çünkü.

9. fosther

fosther
    Expand Collapse
    Moderator

Alınan Beğeniler:
    3,494
    O 80 dolar singapur doları.Aynı fiyat oluyor ikisi hemen hemen.

10. puskuruk

puskuruk
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    48
  11. bocaboston

bocaboston
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    urbanear kransene göre çok büyük performans farkı olur mu aralarında.pop,rap,rnb,rock,latin,jazz,enstrumantel türlerinde müzik dinliyorum.bi türlü hangi kulaklığı alıcağıma karar veremedim :)

12. murselsevim

murselsevim
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    piston 2 ve moxpad x3 maceralarından sonra gr06 aklımı çelmeye başladı. bir defa alayım daha da kafam ağrımasın istiyorum da en ucuz nerede bulunur bu meret? şöyle 50 dolara falan bulabilsem keşke :/

13. Italoman

Italoman
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    1,827
    @murselsevim Eski bir kulaklık, ebay'da bulabilirsiniz. Tizleri biraz sibilanslı olsa da keşke satmasaydım dediğim bir kulaklıktı.

14. murselsevim

murselsevim
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    evet gördüm birkaç satıcıda. head-fi sitesindeki joker, kulaklığın sesine 8.1 vermiş, bendeki piston'a da 8.1 vermiş. onu görünce emin olamadım. ses kalitesi olarak aynılar anlamını mı çıkarmam gerekiyor?

15. karanehir35

karanehir35
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    11,483
    Kendi Fiyat kategorisindeki ürünlere kıyasla veriliyor o puanlar ama ben fazla dikkate almıyorum, yanıltıcı olabiliyorlar ve bir de sese puan vermek zor iştir bence.Ben de vsonicin vc1000 ve an16 modellerini kullandım.Genel olarak memnun oldum diyebilirim.

Collapse Signature Expand Signature