Westone 4 İncelemesi

'Westone' forumunda UmutecH tarafından 15 Mayıs 2012 tarihinde açılan konu

1. Carcharies

Carcharies
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    30
    Dx80'i dün Cayin N6 ile takasladım. Bence daha performanslı bir ürün. Westone 4r'yi de bugün alacağım ama yorumlar çok kritik gerçekten :(

2. bayhankardas

bayhankardas
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    131
    Dx80 iyi bir cihaz. Westone 4r icin soylemistim ben. :) Uygun fiyatli temiz bir urunse 4r uyumu tam anlamiyla gormek icin bir muddet dinlenmeli tabii ki de. W60 / Um50 ile kiyaslaninca pek sevemedim ben.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Collapse Signature Expand Signature
  3. Italoman

Italoman
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    1,853
    Dx80 iem seçen bir dap değil, hassas bir iem olmadıktan sonra gayet uyumlu olur. Olmadı yazılımı değiştirirsiniz.

4. Carcharies

Carcharies
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    30
    Şuan elimde Cayin N6 var. Sormak istediğim westone 4r malum eski bir iem. Almamak için bir sebep var mı. Bazıları sahnesinin dar olduğundan bahsetti.

2 kişi bunu beğendi.
  5. DarkFuneral

DarkFuneral
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    ;):)
    Elinizde cayin n6 gibi acik calan bir player var hocam.Sahnesi de genistir n6'nin.Ben pek uyum sorunu olacagini sanmam.Cayin n6'dan ve onun karakterinden yola cikarak diyorum bunu.Birbirini dengeler gorusundeyim ben w4r ile n6.
    Eger elinizde nispeten dar sahneli x5 gibi bir player olsaydi, 4rnin midbasslarinin sahne önüne gelip sıkıstırma/sahneyi bogma durumlari olabilirdi.

#105 DarkFuneral, 26 Mart 2016
    Moderatör tarafından düzenlendi: 26 Mart 2016
  6. bayhankardas

bayhankardas
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    131
    Alın kullanın hocam deneyimleyin bizimlede paylaşın belirtmis oldugunuz urunler genelde forumca sevdigimiz ürünler. Bekliyoruz görüşlerinizi:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. fenrir

fenrir
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    543
    Selamlar,w4r nin fit'i ile ilgili bir sorum var. Kulak çukurum biraz ufak olduğu için her iem tam oturmuyor kulağıma (fidue a83,shure se215 vb.) w4r nin kasası biraz tabiri caizse tombik duruyor resimlerde sizce uyum sorunu yaşarmıyım?

İkinci sorum ibasso dx100 ile öncelikli olarak rock/metal başta olmak üzere uyumlu olurmu sizce?

8. UmutecH

UmutecH
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    2,253
    Kulak yapımız farklı olduğu için cevabı sallamasyon olacak ama A83'den bir tık daha iyi olabilir yada en kötü onun kadar rahat edersin diyeyim. Rock metal çok genel soru karakteri belli cihazın. O konu içinde şöyle diyeyim biraz daha agresif bir W4 düşün :)

9. Teamo42

Teamo42
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    73
    Merhaba bende 4r sahibiyim. Fit olarak um pro 30 un biraz gerisinde. Kasa biraz Tombik kalıyor. Fakat ben westone ürünlerinin kolay kolay fit sorunu yaşayacağıni sanmıyorum. Ayrıca ürünüm ilanda satılıktır. Düşünürseniz de görüşebiliriz.