WH1000xm3 Dac/Amp önerisi

'Amfi, DAC ve Ekipman İncelemeleri' forumunda saitdemiirbas tarafından 19 Mart 2020 tarihinde açılan konu

1. saitdemiirbas

saitdemiirbas
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Dostlar Merhaba, aranıza yeni katıldım. Sony WH-1000xM3(kablolu kullanıyorum) kulaklığımı Xiaomi Redmi Note 8 telefonum ile kullanıyorum isteklerimi karşılamıyor, Sahnesi geniş dolgun ve eğlenceli bir ses istiyorum. Btr3 alsam beni tatmin eder mi diye düşündüm ama karar veremedim. Kulaklığın hakkını verebilecek Dac/Amp önerilerinizi bekliyorum Teşekkürler. Bütçe: 1000TL

2. Psikon

Psikon
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    13
    Sahibinden'de hidizs dh1000 var 1150tlye ona bir bakın bence veya bulabilirseniz fiio q5 de olabilir ama 1200 tlnin altında q5 görmedim hiç.

saitdemiirbas bunu beğendi.
  3. thenongran

thenongran
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    49
    XM3'ü Blutooth kullanın. Kablolu ses kalitesi her zaman kablosuzdan daha iyidir diye düşünülüyor ama bu tip kulaklıklar Bluetooth kullanımı için optimize edilmiştir. En iyi performansı Bluetooth üzerinden alırsınız.

4. saitdemiirbas

saitdemiirbas
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Kulaklığa kabloyu taktıktan sonra Kulaklığı power tuşundan aktif hala getirdiğimde daha canlı ve güçlü ses elde ediyorum, o yüzden Bluetooth pek tatmin etmiyor.

5. thenongran

thenongran
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    49
    XM3 bence amplifier ile çok yükselecek bir kulaklık değil. Genel olarak iyi bir amp arıyorsanız Fiio BTR5'i öneririm. Fiyatı uygun, çok kullanışlı ve kaliteli.

6. Meccanica

Meccanica
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Kablosuz daha iyi sonuç alabilirdiniz ama kullandığınız telefon Ldac özelliği taşımıyor. Kulaklığın kablosuz performansını tam anlamıyla alamıyorsunuz. Ben de xiaomi ve Sony WH-1000xM3 ikilisine bakıyorum Ldac ya da apx-hd desteklemesi gerekiyor diye düşünüyorum.

7. saitdemiirbas

saitdemiirbas
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    LDAC kullaniyorum zaten Redmi Note 8 LDAC destekliyor, benim şikayet ettiğim konu ses seviyesinde dengesizlik var, güç konusunda yeterince beslenmiyor gibime geliyor.