Xiaomi Mi Hybrid Pro Incelemesi

'Xiaomi' forumunda TanrıTelecasterıKutsasın tarafından 2 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

1. TanrıTelecasterıKutsasın

TanrıTelecasterıKutsasın
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    302
    Arkadaşlar merhaba... Öncelikle aranızda yeniyim bu yüzden çok profesyonel bir inceleme beklemeyin ancak orta segment kulaklık kullanan biri olarak size giriş segmentinde bulunan bu kulaklıkta yaşadığım izlenimlerimi aktarabileceğime inanıyorum.

Bu kulaklığın malzeme kalitesi bir alt seri olan hybrid serisi ile hemen hemen aynı ki bence bu fiyatına göre çok üst düzey bir şey.

6791 eklentisini görüntüle
    Yanlız ses konusuna gelince malesef bu kulaklık tam bi pişmanlık diyebilirim. Özellikle tiz sesler tam bir hayal kırklığı zil sesleri kulağınızı tırmalayacak kadar berbat ve son derece dengesiz. bununla birlikte çok enstürmanlı müziklerde karma karışık bir durum meydana geliyor.(bilmiyorum bu duruma ne diyorsumuz ancak her şey birbirine çorba oluyor)

Ve bu kulaklığın bir diğer kötü yanı ise yüksek sesle müzik dinlediğimizde yüksek firekansları yutuyor(nasıl açıkşasam sanki kulaklık daha üst bir ses firekansına çıkamıyormuş gibi bir hissiyat yaratıyor)

Midler ise fiyata göre bence hiç fena değil ancak kadın vokalleri gibi üst midler tizlerden kaynaklı olarak biraz altta kalıyor ancak onun dışında bütçeye göre son derece güzel bir akustik ortam yaratıyorlar.

Baslara gelince baslar belkide bu kulaklığın en dengeli yanı(çok bass sevmeyen biri olarak) baslar tam olması gereken noktada...

Arkadaşlar dediğim gibi ben aranızda yeniyim bu incelemeyi üst düzey bir inceleme olarak değerlendirmeyin sadece benim görüşlerim olarak değerlendirin. Piyasadaki yorumlarada bakacak olursak kim bilir belki sıkıntı benim kulaklarımdadır...

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3 kişi bunu beğendi.
  2. DefinitioN

DefinitioN
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    6,318
    Teşekkür ediyorum yorumlarınız için.

Kulaklık henüz pişmemiş olabilir mi?Ne kadar süredir dinliyorsunuz?

2 kişi bunu beğendi.
  3. TanrıTelecasterıKutsasın

TanrıTelecasterıKutsasın
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    302
    Pişme konusunda çok bir fikrim yok. (ancak ben xda da takılanlardanım ve xda da çok meşhur olan viper4android adında linux kerneli üzerine kurulu son derece gelişmiş ve ciddi donanım güç istiyen bir yazılım var) demek istediğim şey ise, yaklaşık bir buçuk ay önce kulaklık viperden yaptığım hiçbir ekolayzer ayarına tam tepki vermiyordu ancak şuan gayet iyi tepkiler veriyor sanırım bu piştiğinin kanıtı.

Not:Kulaklığı 2 aya yakın zamandır kullanıyorum

Bunlarda viperden alınmış ss ler[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2 kişi bunu beğendi.
  4. prostheticwhim

prostheticwhim
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    640
    Muzik dinlerken kullanmasam da ekolayzir kulakliklari degerlendirirken kullanisli bir arac gercekten.

Collapse Signature Expand Signature