İndirime Giren Ürünler

'Sıcak Fırsatlar' forumunda TanrıTelecasterıKutsasın tarafından 29 Ağustos 2018 tarihinde açılan konu

1. Engin

Engin
    Expand Collapse
    Administrator

Alınan Beğeniler:
    1,802
    Valla site amazon olduğu için sağlam demek istiyorum ama ya çakma ürün gelecek ya da paraları toplayıp gidecekler diye düşünüyorum.

Umarım ben haksız çıkarım tabii..

ahmet çekirdek ve refuserQ bunu beğendi.
  2. complete

complete
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    2,016
    https://www.amazon.co.uk/gp/product/B07X3XN352/ref=ox_sc_saved_title_4?smid=A3P5ROKL5A1OLE&psc=1

yıl sonunda çıkan bir kulaklık ama mk3'e göre konumlandırmayı nasıl yaptılar bilmiyorum..

3. Engin

Engin
    Expand Collapse
    Administrator

Alınan Beğeniler:
    1,802
    refuserQ, semsal ve H3llDORADO bunu beğendi.
  4. Bybreak

Bybreak
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    True wireless2 bakıyorum indirimde olan yer varmıdır acaba. Bilgisi olan varmı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Nazım

Nazım
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,387
    Sony WH-XB900N amazon prime ile 1000 lira. Aşırı sıcak olmasa da hiç fena olmayan bir fırsat.
    --- Arka arkaya mesajlar birleştirildi, 17 Eylül 2020 ---
    Amazon prime başlığı mı açsak

Sennheiser momentum true wireless in ear 1289 tl

Collapse Signature Expand Signature
    #245 Nazım, 16 Eylül 2020
    Son düzenleme: 17 Eylül 2020
    mattiadestro ve brendan bunu beğendi.
  6. Nazım

Nazım
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,387
    sony wh-1000xm3 1899 tl amazon prime

7. Awésomé

Awésomé
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    467
    Dünden beri aklımda ama elim gitmedi henüz. Ses kalitesi hakkında yorum yapacak var mıdır acaba? Ben az bir süre kullanmış ve beğenmiştim ama uzun zaman oldu ve yanımda karşılaştırma yapabileceğim iyi bir kulaklık yoktu.

1am2 ile aynı sürücüleri kullanıyormuş galiba ama kablolu/kablosuz olarak ses kalitesi ne şekildedir bilemiyorum.

Yüzlerce inceleme var tabii ki fakat onlar genelde kablosuz kulaklık kullanan kişiler ve bu kulaklığın ses kalitesini de onlarla karşılaştırıyorlar. HD598CS gibi bir kulaklıkla falan karşılaştıran birini görsem çok iyi olacak. Bu seviye kapalı kulaklıklarla karşılaştırmak lazım sonuçta.

Bu arada gürültü engelleyici çok umrumda değil açıkçası. 2000TL civarı ses kalitesi iyi bir bluetooth kulaklık var mıdır acaba? Yani aynı fiyata XM3'den daha iyi ses kalitesi olacaksa NC özelliğinden vazgeçmeye hazırım.

8. border66

border66
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    267
    m3 ancli cihazlar arasında hala en iyilerden.yenisi de çıkınca 1899tl fiyat çok iyi bence,geçen sene black fridayde benzer fiyattı. Benim zevkime göre biraz fazla bas tune edilmiş bir cihaz. Bahsettiğiniz sennheiser hd serisi kadar ayrıntılı ve ferah çaldığını düşünmüyorum.
    anc ses kalitesine göre sizin için ikinci sıradaysa, bir alternatif olarak Marshall monitor ii anc öneririm. 2 hafta önce 2289 verdim, şimdi 1998tl olmuş:) sbc dışında codec yok, dolayısıyla 328kbps'ye kadar aktarım problemsiz, spotify, apple music, tidal high modunda streaming servisler için gayet yeterli. mobilde sürekli hifi veya master kalitesinde dinliyorsanız, sony de ldac var. Marshall dengeli tune etmiş cihazı, bir bluetooth kulaklığa göre oldukça keyifli buldum,m3e göre -bence-daha başarılı. monitor 1 e göre malzeme kalitesi iyileşmiş, çok rahat, bluetooth 5.0, iki cihaza aynı anda bağlanabiliyor, usbc hızlı şarj, 30 saat anc-45 saat anc off batarya aklıma gelenler. Bir de cihaz dışarıda çok iyi duruyor hocam, design çok başarılı sizin için önemliyse:))
    toplu taşımda anc oldukça tatminkar,anc düğmesine bir kez basıp monitor moduna aldığınızda çevreyi duymak çok kullandığım bir özellik. kısacası bu cihazı da bir inceleyin derim.

9. Nazım

Nazım
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,387
    ben de m3 kullanıyorum, kıyaslayacak bir bt kulaklığım yok en fazla mdr-1rbt ile kıyaslayabilirim. ses kalitesi olarak en iyi performansını daha önce de yazdığım şekilde ldac ile veya en kötü aptx ile veriyor. SBC veya AAC ile gözle görülür bir fark var gerçekten de. Android bir telefonunuz varsa çok faydalı olacak bir cihaz olur. i cihazlarda AAC kullanılıyor.

SBC kullanırken gerçekten de boğuk ve bas ağırlıklı bir ses veriyor ama LDAC'a geçince sesi ciddi manada değişim gerçekleştiriyor. LDAC kullanana kadar iade etmeyi bile düşünüyordum ama şu anda aldığım sesten dışarıda kullanım amacıyla fazlasıyla tatmin oluyorum. Dışarıda gezmek için ideal kulaklık benim için.

Mikrobiyolog bunu beğendi.
  10. zxc

zxc
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    6,686
    Bizzat kullanmadım. Ancak incelemeleri takip etmiştim. Ses kalitesi yönünden önde giden ürünlerden biri. Ancak fit konusunda çekinceler mevcuttu, kulağı diğer bazı ürünler gibi iyi kavramadığı konusunda.
    384Kbps ile 990Kbps arasında bu kadar fark olması şaşırtıcı. Hele hele tonal fark olması, LDAC kullanılmadığında kulaklığın yazılımla farklı bir ses karakterine geçtiği izlenimini veriyor...

11. Nazım

Nazım
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,387
    ben de aynı şekilde düşünüyorum. bitrate'den farklı bir durum var muhtemelen, karakteri bile değişiyor benim deneyimime göre.

12. Badumtıss

Badumtıss
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    burakksglu bunu beğendi.
  13. burakksglu

burakksglu
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    33
    Valla LG V30+ 'ın kutudan çıkan kulaklığını kullanıyordum, sol taraf 3 yıl sonra gitti bugün malesef. Ses rengi de çok hoşuma giderdi. DT880 Pro Black Edition kullanıyorum desktopta da DAC ile çok sapma olmuyordu, Q701 var yedekte de yine Beresford Bushmaster MKII DAC ile beraber. Acaba LG V30+ ile kullanmak için alsam mı diye düşündüm bu modeli ama bu fiyatlara da çıkasım yok pek. Bu aralar bluetooth gidesim de çok ama kararsız kaldım :rolleyes:

Badumtıss bunu beğendi.
  14. ANATHEMA

ANATHEMA
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    66
    LG V30 ile momentum in ear kullanıyorum. Orjinal kulaklığı takamıyorum artık, orjinal kulaklık ile ses çok kötü geliyor momentum in ear kullanmaya başladıktan sonra. Ancak şunu da belirtmeliyim ki, momentum in ear 18 ohm bir kulaklık olduğu için v30 düşük empedans modunda çalışıyor. Ben aparat kullanarak momentum in ear ile telefonu yüksek empedans modunda çalıştırarak dinliyorum, sonuç harika.

burakksglu bunu beğendi.
  15. burakksglu

burakksglu
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    33
    Ben de dün KZ ZS10 Pro ile bir yola girdim bakalım, fiyatı iyiydi güncel kurlara göre. Chi-fi denememiştim bir arkadaşta vardı sadece. Bluetooth'a çevirebilme şansı da olunca ağır bastı. Yorum için teşekkür ederim ayrıca :)

ANATHEMA bunu beğendi.
  16. hanzokenzo

hanzokenzo
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    103
    refuserQ, fenrir ve Onur668700 bunu beğendi.
  17. Engin

Engin
    Expand Collapse
    Administrator

Alınan Beğeniler:
    1,802
    Bu cihaz ilk çıktığında 250 lira falan mıydı ben mi yanlış hatırlıyorum?

refuserQ ve fenrir bunu beğendi.
  18. Nazım

Nazım
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,387
    ebayden o fiyatlara 2-3 kere almıştım üye olduğum zaman buraya, türkiyede 350-400 gibiydi yanlış hatırlamyıorsam
    --- Arka arkaya mesajlar birleştirildi, 28 Eylül 2020 ---
    amazon prime 13-14 ekimde kampanya yapacakmış, kulaklıklarda da böyle bir durum varmış. yakın zamandaki indirimleri de düşününce fena şeyler gelmeyebilir

refuserQ ve mattiadestro bunu beğendi.
  19. Engin

Engin
    Expand Collapse
    Administrator

Alınan Beğeniler:
    1,802
    Neyse maaşımızı shure se215'le almıyoruz en azından..

20. radyo

radyo
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    838
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B01N5VHLUG/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3O5TP4R0OZYXZ&psc=1 Selamünaleyküm arkadaşlar. Fidelio x2. Vergi ve kargo dahil 1600 tl. Ucuz değil evet ama baktim da ikinci elleri bu fiyatlarda. Kargolama geç . Acelesi olmayan değerlendirebilir. Sağlıcakla...

Uygula üzerinden 120 tl üzeri alışverişe 35 tl indirim veriyormuş. kod kısmına APP35 yazarsak.
    "Promosyon Amazon.com.tr tarafından satılan ve gönderilen ürünler için geçerlidir." diyor. Denemek lazım oluyor mu diye.

Özen, refuserQ ve mattiadestro bunu beğendi.