0-100TL arası Kulakiçi Kulaklık Tavsiye Başlığı

'Kulaklık Genel' forumunda MuttFTS tarafından 15 Mart 2012 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. karanehir35

karanehir35
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    11,515
    Merhabalar, Size penonaudio.Com da satılan Dunu Trident DN 12 önerebilirim,fiyatı 31 dolar,kargo ücretsiz bildiğim kadarıyla.Bass performansı ile öne çıkan bir kulaklık.Bir inceleyin isterseniz.Bağlantı adresi aşağıda:
    http://penonaudio.com/index.php?route=common/home

Collapse Signature Expand Signature
  2. murselsevim

murselsevim
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    açıkçası moxpad x3'ü de bu forumdaki bazı mesajları görüp almıştım ama özellikle malzeme kalitesi büyük hayal kırıklığına uğrattı. mp3 player'ım şu an bozuk, telefonda dinledim ve seste yer yer bozulmalar gördüm, pcde olmadı gerçi. tabi henüz burn-in olmadı ama satıcıyla irtibata geçtim geri yollayacağım. 3 tane almıştım çevreye dağıtırım diye :) piston ise mükemmel bir malzeme kalitesi ve fena olmayan sesine rağmen kulağımı acıtması sorun oluşturdu. yarım saat sonra ağrı başlıyor. şimdi dn12 tavsiye ediyorsunuz, biraz bakayım dedim çok az inceleme var. burada incelemesi hiç yok sanırım. markayı zaten ilk defa duydum. bu ara sürekli bir kulaklık alıp iade etme sürecine girdiğimden artık alacağım kulaklığın gerçekten içime sinmesini istiyorum. hani "şunu al" demekten ziyade onu neden almam gerektiğini açıklarsanız gerçekten çok memnun olacağım. tavsiyeniz için ayrıca teşekkür ederim.

3. karanehir35

karanehir35
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    11,515
    Haklısınız hocam nedenlerini de açıklamak lazım tabii.dunu büyük kulaklık üreticilerine fason üretim yapan bir şirket. şimdi o tecrübe ile iem işine girdi.Dn12 titanyum kaplı bir malzeme Kalitesi var.bassları iyi, basslar Mid ve tizleri örtmeyen cinsten.F/P Ürünleri ürettiği için genelde Dunu yu tavsiye ettim Size.Yakında inceleme için elimde olacak.Size de dinlemeniz için gönderirim.Beğenirseniz alırsınız.2-3 gün içinde elimde olacak.

2 kişi bunu beğendi.
  4. murselsevim

murselsevim
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    dunu dn12 elinize ulaştı mı acaba? yorumlarınız neler?

5. Ripcord

Ripcord
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Kulakiçi mikrofonlu bir kulaklık bakıyorum. Telefonda kullanağım için müzik türü önemli değil. mic. kaliteli olursa iyi olur. bütçe 0-75

6. Ozan

Ozan
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    696
    Piston 2/3 olabilir aklima ilk gelen, fiyatlarina gore sesleri de gayet iyi ayrica.

7. Rainbow

Rainbow
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim.Konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum.Sizlerden 50-100 tl arası kulaklık tavsiyelerinizi bekliyorum.Pop,rock,jazz,funk,ambient birçok tarzda müzik dinliyorum,Dengeli bir kulaklık istiyorum.Media markt mx475 ve yamaha ep30 wh modellerine bakmıştım,önerilerinizi bekliyorum

8. VirtuFortuna

VirtuFortuna
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    5,252
  9. Rainbow

Rainbow
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim.Konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum.Sizlerden 50-100 tl arası kulaklık tavsiyelerinizi bekliyorum.Pop,rock,jazz,funk,ambient birçok tarzda müzik dinliyorum,Dengeli bir kulaklık istiyorum.Media markt mx475 ve yamaha ep30 wh modellerine bakmıştım,önerilerinizi bekliyorum

10. dulty

dulty
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    2,351
    Sanırım bir ışınlama olmuş konuda :p

Ben hep derim, yine derim, favori ucuz IEM'im Vsonic VSD3S. Sıfır 100TL yi geçiyor sanırım ama 2. el bulunabilir muhtemelen. Gümüş kablolu olmalı, sıfırı penonaudio da 48 dolar...

11. RACEKING26

RACEKING26
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    68
    Bence 100 tl ye kadar Sound Magic pl-11 denenebilir.

12. Enes

Enes
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Arkadaşlar EarPods'umu kaybettim yeni kulaklık alıcam bütçem 100 tl en azla bana EarPodsla aynı yada daha iyi ÖZELLİKLERİ sağlayabilecek kulaklık önerirmisiniz.
    Telefon görüşmelerinde dış sesleri 0 'a indirecek ben sessiz konuşsam bile sesimi karşı tarafa ileticek. Aynı şekil karşı taraf sessiz konuşsada bana ileticek. Müzik dinlerken basları iyi vurcak. Yardımcı olun acil

13. shuu

shuu
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    sony xperia m5te kullanmak için brainwavz m5 mi yoksa VSonic GR06 mı almalıyım arkadaşlar. brainwavz 90 tl, VSonic GR06 125 tl. önceden brainwavz m5 kullandım ve sesini sevdim. VSonic GR06da bir adım önüne geçirebilirmiyim? bir çok müzik türünü dinliyorum, dengeli ve doğal ses arıyorum. bu iki kulaklıktan hangisi bunu karşılar? başka önerileriniz var mı?

14. ahmet çekirdek

ahmet çekirdek
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    641
  15. ssungur33

ssungur33
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    19
    Sony mh750 memnun edebilir

16. RainbowEyes

RainbowEyes
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Herkese merhaba,
    Foruma yeni üyeyim hatta bu ilk mesajım ancak 4 5 gündür forumda okuyup bilgi edinmeye çalışıyorum. Daha önce Sony mdr-ex300sl ve Sony mdr-ex50lp kullandım. Mdr-ex50lp'den hoşnuttum açıkcası, 40 liraya alınabilen bir kulaklık için gayet iyi ses veriyordu fakat 4 5 gün önce sağ taraf çalışmamaya başladı, ben de araştırmaya başladım. :)
    Öncelikle dinlediğim müzik tarzı rock ağırlıklı (rainbow, three days grace, muse, aerosmith vs.) ama diğer tarzlardan da dinliyorum bazen.
    Şimdilik telefondan (lg g2) dinleyeceğim ama belki ilerde bir müzik çalar alırım.
    Genel olarak bütçem 40-80 tl arası ama f/p ürünü arıyorum, eğer değer derseniz biraz daha üste çıkabilirim.
    Aklımda sony mdr-ex110ap var, ancak yorumlarınıza göre bir karar vereceğim. Herkese teşekkürler şimdiden :)

2 kişi bunu beğendi.
  17. karanehir35

karanehir35
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    11,515
    #577 karanehir35, 5 Şubat 2016
    Moderatör tarafından düzenlendi: 5 Şubat 2016
    4 kişi bunu beğendi.
  18. RainbowEyes

RainbowEyes
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Ahmet abi teşekkürler tavsiyen için,
    Yarın siparişi vereceğim. :)

2 kişi bunu beğendi.
  19. RACEKING26

RACEKING26
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    68
    Sound Magic Pl-11 uygun olur ama Tr de yok.

20. mk6178

mk6178
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda Xduoo x2 almayı planlıyorum bu yüzden birde kulaklık almak istiyorum. Yaklaşık 4-5 yıldır creative ep630 kullanıyorum ancak değişiklik vakti geldi diye düşündüm. Her çeşit müziği dinlerim. Yurtdışından da alabilirim. Benim aklımda xiaomi hybrid var ama piston 3 çok başımı ağırttı 30 dakikadan fazla kullanamadım kulaklığı, ağrı yaptı bu sebeple biraz önyargılıyım xiaomiye. Herkese teşekkürler.

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.