500TL ve üzeri Kafaüstü Kulaklık Tavsiye Başlığı

'Kulaklık Genel' forumunda MuttFTS tarafından 15 Mart 2012 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. sambadejan

sambadejan
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    11
    Hocam yorumunun için çok teşekkür ederim. Fakat şunları sormak isterim. Verdiğiniz iki modeli birazcık araştırdım ve oldukça övgü aldıklarını gördüm. Fazla bilgim olmadığından kafama yattı ilk etapta ikiside. Öncelikle bu ürünler nerelerden güvenli bir şekilde temin edilebilir acaba, bir bilginiz var mı bu konuda? Sıfır almak daha mantıklıymış gibi geliyor. İkinci olarak ta bu iki cihazı aldığım zaman bunların dışında başka cihazlar da gerekli midir? Ve son olarak ta şunu sormak isterim, bu biraz konunun başlığıyla alakasız olucak ama kısaca bilgi amaçlı yardımcı olursanız sevinirim; bu ekipmanla müzik dinlerken en yüksek verimi alabilmek için hangi müzik sitesini kullanmalıyım yada siz veya forumdakiler hangi yolu izliyorlar?:) Ben şuanda iTunes kullanıyorum bu yeterli mi dosya kalitesi bazında? Sormak istediklerim şimdilik bu kadar. Şimdiden teşekkürler..:)

2. AlperÇ

AlperÇ
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    234
    @sambadejan İkinci el almak eğer ürün temizse çok daha mantıklı bence. Hele ki benim gibi beklentileriniz tam olarak belli değilse sıfır aldıktan sonra ikinci elde satmak sizi üzebilir maddi açıdan.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Baran

Baran
    Expand Collapse
    Administrator

Alınan Beğeniler:
    3,695
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.