Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Tavsiyesi

'Kulaklık Genel' forumunda C73 tarafından 23 Nisan 2020 tarihinde açılan konu

1. C73

C73
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    56
    Herkese selamlar, 12 yaşımdaki kızıma kulak içi bluetooth kulaklık almak istiyorum. Yine kablosu bozulmuş. 3. kulaklık oldu. :(Düşündüm. Kulak içi alayım. Samsung j7 telefon ile Spotify dinliyor. Sennheiser kulak üstü var. Kullanamıyormuş.Malum evde hapisler:) Zamana gençlik Türkçe pop dinliyor android telefon uyumlu kulaklarına da uyacak kulak içi bluetooth kulaklık tavsiyeniz nedir?Herkese keyifli dinletiler.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

2. border66

border66
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    266
    Fiyat performans olarak jbl t115bt veya sony wi-c310bt tavsiye ederim. jbl 8 saat, sony 15 saat bataryaya sahip diye hatırlıyorum. Biraz daha düzgün ses kalitesi istiyorsanız Sennheiser cx 150bt iyidir.

Collapse Signature Expand Signature
    C73 bunu beğendi.
  3. C73

C73
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    56
    İlginize teşekkür ederim. Biraz baktım. Kablolu bluetooth ve tam kablosuz kulaklık diye ayrılıyor. Kablolu olanların ses kalitesi daha iyi sanırım. Plastik ve silikon iç kısımları ayrılıyor. Markalı kablolu olanların silikon çeşitliliği var. Xiomi red diye bir model baktım.Övülüyor. Parasına göre iyi ürün diye 30 usd. Ses çok mu farklı hiç denemediğim için sorarım. Kablolu bluetooth kulak içi kulaklık ile tam kablosuz arasında.
    https://www.dr.com.tr/Elektronik/Xi...lar/Kulakici-Kulakliklar/urunno=0001837857001

#3 C73, 23 Nisan 2020
    Son düzenleme: 23 Nisan 2020
  4. border66

border66
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    266
    bahsettiğiniz modeli dinledim, ses kalitesi hiç iyi değil. True wireless istiyorsanız philips, anker veya jabranın nispeten uygun fiyatlı ve müzikten nefret ettirmeyecek ürünleri var. Ancak 12 yaşında kız çocuğuna ben olsam tam kablosuz almam. kulakları küçük olacağı için kulaklık ya düşecektir, ya da tam oturmayacaktır. Kaybetme riski de var. Mıknatıslı ve birbiri arasında kablolu bt kulaklık kullanıma daha uygun olacaktır. siz bilirsiniz

Collapse Signature Expand Signature
    C73 bunu beğendi.
  5. theodyofil

theodyofil
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    241
    Jabra Elite 65t olabilir

6. C73

C73
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    56
    Haklısınız. Kulak içi kullanabilecek mi?Silikon çeşitliliği düşünmek lazım.Kulak uyum. Renk önemli siyah istemez mesela.Kıymet bilmesi zor bu yaşta. Bu anlamda ürün seçmeliyim. Tam kablosuzlar da çok uçuk fiyat. Kendime olsa hifi camiası kablosuz ters.:)Zaten gittim serviste kullanıyordu. Müzik zevki gelişsin diye hd2.3 Sennheiser aldım. Neyse ilginize tekrar teşekkür ederim.

7. endia

endia
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    279
    hocam bu yaşlar için kulaklık seçerken kulak sağlığını da göz önünde bulundurmakta fayda var;
    85db'in üstünde uzun süre dinlemenin kulakta kalıcı hasar bırakabildiği söyleniyor..

şu makalede epeyce yararlı bilgi var:
    https://www.healthline.com/health-news/are-your-kids-headphones-permanently-damaging-their-hearing#6

8. C73

C73
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    56
    Selamlar, babaların çocukları için yapamayacakları yoktur malumBen alırdım daha iyi birşey. Kablolu bir kulak içi almış annesi.Uzaktan eğitim bu aralar. Canlı ders izler, dinlerken kulak içi. Virüs herşeyi değiştirdi. Kulak üstü uzun süre kullanımda da kulakları pişiriyor.Müzik sennheiser dinleyecek artık. İlginize teşekkür ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

#8 C73, 23 Nisan 2020
    Son düzenleme: 23 Nisan 2020