Kulaklık Tavsiyeleri - Ana Başlık

'Kulaklık Genel' forumunda zodiac_tauruss tarafından 16 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

1. ta2mtf

ta2mtf
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    15
    bro'm sana feda olsun, nerelerdesin sen yahu,1 aydır pm leşemedik. head-fi daki fotolarını gördüm, state of the art kesinlikle.

2. expander

expander
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    166
    İş güç, bebek bekleme telaşı filan derken yuvarlanıyoruz Umut'um yalan dünya işleriyle :)

Bi soru; Triple fi 10'dan, DT990pro'ya geçsem, mutlu olurmuyum, yoksa kafamı duvarlara vururmuyum? amfim corda move?

3. MuttFTS

MuttFTS
    Expand Collapse
    Administrator
    Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    630
    DT990 ne kadar? Vurmazsınız da fiyatına bağlı olarak önerilebilir veya önerilmeyebilir.

Collapse Signature Expand Signature
  4. ta2mtf

ta2mtf
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    15
    Nuri , Allah simdiden hayirli etsin yavrunuzu. Kulakliklarin tadini cikar bebek olunca cok zor. Ben eve gidince kulaklik yerine kizimi (2.5 yas) dinliyorum ; sahnesi cok genis ama tizleri bayagi harsh hele basslari sakayla karisik tokat atinca goruyorum bass slami :)

5. chemist

chemist
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    261
    Valla bu süperdi işte :wink

6. Engin

Engin
    Expand Collapse
    Administrator

Alınan Beğeniler:
    1,803
    Hasan youtube indirmeleri nasıl gidiyor?

7. ta2mtf

ta2mtf
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    15
    Bana mi gonderme yapiyorsunuz genclik :) bildigin uzere artik orjinal,lisansli,telif haklari odenmis yasal CD aliyorum (iyi ki 12 TL ye bir CD aldim)

8. electrostatic

electrostatic
    Expand Collapse
    Guest

beraberiz :wink bu yüzden CD player almaya karar verdim.PC ye bağımlı kalmadan adam akıllı müziğe odaklanabilicem.

9. Engin

Engin
    Expand Collapse
    Administrator

Alınan Beğeniler:
    1,803
    Yok abi Hasan da youtube'tan indirilen parçalar dinliyormuş artık.. Sen o ara kulaklığı test ediyordun heralde, kaçırmışsın olayı..

10. MuttFTS

MuttFTS
    Expand Collapse
    Administrator
    Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    630
    Youtube'dan 240p den şarkı indiriyorum, sonra da dinlemeye çalışıyorum, süper oluyor. Herkese tavsiye ederim ;D

Collapse Signature Expand Signature
  11. electrostatic

electrostatic
    Expand Collapse
    Guest

ne yalan söyliyim youtube da kaliteli parçalar var ben indiriyorum arada güzel oluyor.free youtube mp3 converter sağolsun :love:

12. bamforce

bamforce
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Rock müzik için kulaklık tavsiyesi istiyorum. Bir adet kafa üstü bir adet de kulak içi almayı planlıyorum. Hangi marka-modele yönelmeliyim.

13. electrostatic

electrostatic
    Expand Collapse
    Guest

fiyat verirsen daha iyi çözüm getirebiliriz.

14. bamforce

bamforce
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    kulakiçi için maksimum 150 kafaüstü için maksimum 300 diyebiliriz.

15. Hphsts

Hphsts
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    7
    Merhaba..

İkinci el kafaüstü kulaklık alıcam ama karar veremedim.200-250 civarı açık tipte bi kulaklık önerebilir misiniz? Hd 555 150 liraya buldum fakat onun tizleri kötüymüş sanırım.Verdiğim fiyat aralığında ikinci el alabileceğim bi kulaklık bulabilir miyim? (Forumda bir arkadaş 200 liraya HD580 satıyor sizce değer mi? )

Sizin seviyenizde değil bu kulaklıklar biliyorum ama yardım ederseniz sevirim.Bu aralar bi arayıştayım farklı şeyler denemek istiyorum. :)

16. A Dying Wish

A Dying Wish
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    23
    555 kullanıyorum ve ''fiyatına göre'' çok basarılı buluyorum..Tizleri ''kötü'' ile tanımlanabilecek türden değil..Ne detay ne tını olarak bir sıkıntısı yok.

17. Hphsts

Hphsts
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    7
    [quote author=A Dying Wish link=topic=1544.msg35041#msg35041 date=1325596311]
    555 kullanıyorum ve ''fiyatına göre'' çok basarılı buluyorum..Tizleri ''kötü'' ile tanımlanabilecek türden değil..Ne detay ne tını olarak bir sıkıntısı yok.
    [/quote]

Şuan da kapalı bir kulaklık kullanıyorum(hd 380 pro) Açıkcası bunun altında tizler olursa aldığıma pişman olurum.Bass olarak bişey beklemiyorum zaten dediğim gibi farklı şeyler arıyorum.1. derecede önemli olan tatlı tizler ve sahne derinliği-ayrıntı.

Bakalım 200-250 civarı ikinci el başka tavsiye çıkacak mı.Çıkmazsa onu düşünebilirim.Fiyat olarakta uygun duruyor çünkü.

18. Hphsts

Hphsts
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    7
    Beyler peki bu dt 880 ya da hd 600 şuan da ikinci el olarak ne kadara satılır? Uygunsa ve bulursam alabilirim.

19. electrostatic

electrostatic
    Expand Collapse
    Guest

HD600 300-400 TL arası gidiyor genelde.DT880 biraz daha ucuz oluyor.

20. Hphsts

Hphsts
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    7
    250 lira sıradan bi kulaklığa para vermeye gerek yok o zaman.Yaza doğru bi o kadar da amfiye para veririm.Sanırım benim için en uygunu olacak.Yıllardır HD600-650 özlemi çekiyorum zaten. :) Tek sorun ilkinci el bulabilmem.Sanırım çok nadir satılıyor.