Sennheiser İe800 satılıktır

'Kapanan ilanlar arşivi' forumunda Plak_love tarafından 12 Aralık 2020 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. Plak_love

Plak_love
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    20
    Sennheiser İe800 Amazon USA faturalı kutu ve aksesuarları tamdır.

2. artears

artears
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    2,459
    Fiyat bilgisi yazmamışsınız. Bir de görece yeni bir üye olduğunuz için ürünü, faturasını kutusunu ve aksesuarlarını fotoğraflayıp koymanızı öneririm. Yeterince bilgi olmayan ilanlar kaldırılıyor, haberiniz olsun.

Sent from my fridge using Tapatalk

Collapse Signature Expand Signature
  3. Plak_love

Plak_love
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    20
    Teşekkür ederim elden satılıktır buluşmak isteyen izmirliyim.
    --- Arka arkaya mesajlar birleştirildi, 12 Aralık 2020 ---
    Özel mesaj ile ayrıntılı bilgi verilecektir.

4. artears

artears
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    2,459

İkinci el kuralları, kural 7:
    "
    7. Yeterli açıklama bulunmayan ilanlar kaldırılacaktır.
    "
    Satmak istiyorsunuz, fiyat bilgisi yok, resim yok, öm üzerinden iletişim talebi var, üstelik sahtesinin kol gezdiği bir ürün ile ilgili. Görece yeni bir üyesiniz, ben sizi belki bilmiyorsunuzdur diye bilgilendirmek istedim, siz bilirsiniz, böyle çok yol alamazsınız burada.

Sent from my fridge using Tapatalk

refuserQ, bhdr74, fehmiturk ve 5 kişi daha bunu beğendi.
  5. ismailkoc5484

ismailkoc5484
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    227
    Artears a kesinlikle katiliyorum bu forumda hersey seffaf olmak zorunda yillardir uye olupta yanlis yapan kisiler bile barinamadi o yuzden bu soylenenleri dikkate almanizi oneririm
    Edit: yanlisliktan kastim forum kurallari aksi

AC2003 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

fortress34 bunu beğendi.
  6. Metalingus

Metalingus
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    181
    ie800 gerçekten taklitleri kol gezen bir ürün, arayışında olanların head-fi gibi sitelerden orijinal olduğunu gösteren detayları incelemelerini, hatta mümkünse alışverişi hifilife gibi bir yetkili satıcıda bilirkişi ile gerçekleştirmelerini öneririm.

bhdr74 bunu beğendi.
  7. Plak_love

Plak_love
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    20
    Selamlar..
    İe800 alırken;
    İlk öncelik dinleyerek almak forumlara veya alış-satış sitelerindeki sözde fotoğraf ve ayrıntılı resimlere asla güvenip eft yöntemiyle satın almayın ki benden ayrıntılı bilgi ve fotoğraf istiyorsunuz yabancı forumdan fotoğrafları kopyalayıp yapıştırmayacağım ne malum?
    Head-fi sitesinde ayrıntılı çakma ie800 modeli ayırd etme yazı ve görselleri mevcut mutlaka okuyunuz.
    İe800 satın almak isteyen kişi mutlaka daha önce ie800 kullanmış birini referans olarak alsın yanına.
    Orjinal ie800 de 2.5mm dişi ve erkek jak bağlı iken jakların bağlantı noktası sıfıra sıfır oturmaz arada altın sarısı iletken çizgi şeklinde gözükür. Çakmada sıfıra sıfır oturur hiç bir şey gözükmez arada.
    Jak pürüzssüz olmalı çapak vs yoktur ve çapakları kendi temizlemişse dikkatli bakınca anlarsın jilet ile kesildiğini, aynı zamanda jaktaki plastikte küçük bir delik vardır ortalarda, bu delik çizgi şeklinde amatörce değil, iğne deliği kadar küçük yuvarlak ve çapaksızdır.
    Kablo sarmal görüntüsü çok parlak olmamalı mat şeklindedir orjinali. Ve çakmanın kablosu biraz daha kalındır. Ayrıca çakmanın kablo uzunluğu ile orjinali aynı değildir onu unuttum orjinalinkini öğrenin sitesinden karşılaştırmaya yeter zaten.
    Kulak uçları hafif pasoludur ve çıt şeklinde oturur, çakmalarda bu paso yoktur.
    Sürücülerin orjinali çok küçüktür.. çakması biraz daha büyük ve seramiği bir tık daha parlak görünümlüdür.
    Muhafaza cüzdanındaki kapak dış sennheiser logosu çakmada sanki sıcak logoyu bastırmışta erimiş gibidir ve çapaklıdır logo dizaynı, ama orjinalde soğuk baskı gibi hiç pürüz yoktur ve yumuşak deridir ayrıca cüzdan çakmadaki gibi parlak değildir mat ve yumuşak bir deridir. Cüzdan içerisindeki metal serinumara ve modelin bulunduğu levha orjinalde tam ortalanarak oturtultulmuş ve kazınarak işlenmiştir, çakmada ise baskı yazı ile işlenmiş ve oturtması bile orantılı değildir.
    Ses olarak bir parça seçin ve o parçanin belli bir saniyesindeki başka iemlerde duyamadığınız o enstruman veya insan nefesini ie800 de arayın tabi parça kalitesi ve kullanığınız dap/dac vs ile denerseniz o sesi çok net alırsınız, çakmalarda ise asla duyamazsınız aradığın o anlık sesi.
    Ayrıca şunuda belirteyim, eğer satıcı iseniz get ilan ile yani al dene beğenmezsen geri gönder beğenirsen onayla param yatsın yöntemiyle satarken bir tek şu açığı var satıcının; satıcı orjinal ie800 kargolar ve dolandırıcı alır beğenmedim bu çakma der ve geri iade kargosuna çakma ie800 koyar. Satıcı kargoyu aldığında kulaklığının değiştiğini görür ve hiç bir hak talep edemez!! Bu olayın bir çözümü varmı bilmiyorum.. Zamanında bir satıcı get açtı bir kulaklık için satışı aldım ama kendisi iptal etti param geri yattı sebebini sordum galiba elimdeki çakma dedi. O hareketinden dolayı ona saygım sonsuz..
    Yani anlayacağınız ie800 çok çakması olan bir iem ie800s ise görsel olarak aşırı zor ayırd edilen bir iem. AliExpress "ie800s diy" şeklinde yazın anlarsınız dediğimi.
    Bu ilan sadece satılık bir ie800 HABERİDİR zamanında 1000 dolar olan bir iemi yazı ve fotoğrafları uygun bularak, insanları görmeden dinlemeden eft yöntemiyle almaya yöneltmek içimden gelmedi açıkçası.. Bu konuya değinmeniz iyi oldu okuyan kişi techno-fi platformunda yalan olmaz adam fotoğraf attıysa doğrudur delikanlıdır algısını yok eder en azından. Çünkü dolandırıcılar "wav dsd flac mp3" farketmiyor. Bir ilanı mp3'ün vermesi güvensizliği, wav vermesi aşırı güveni vermez. Örneklerini görmüşünüzdür burada zaten...
    Ya deneyerek alın...
    Yada deneterek alın...
    Kafanız rahat olsun.

#7 Plak_love, 12 Aralık 2020
    Son düzenleme: 12 Aralık 2020
  8. fortress34

fortress34
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    885
    @Plak_love,

Arkadaşlar sizi usulünce bilgilendirmiş olmalarına rağmen halen direnç göstermenize bir anlam veremedim..
    En azından bir fiyat yazın bari..

artears ve insomniumist bunu beğendi.
  9. ismailkoc5484

ismailkoc5484
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    227
    Hata bizde galiba insanlari bilgiledirip foruma insan kazandirmak niyetimiz ama olmuyor yapacakta bisey yok istediginiz gibi ilan acabilirsiniz sizin karariniz ama sonra beni forimdan attilar bu nasil bir forum gibi sozler soylemeyeceksiniz ayrica uslubunuz da hic hos degil saygilarimla

AC2003 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

10. Plak_love

Plak_love
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    20
    İlanımı kaldırabilir üyeliği iptal edebilirsin. Profil çıkışımı yapıyorum. Verdiğim bilgileride not alın bir köşeye bilgi bilgidir! Yazdıklarımın arkasındayım sonuna kadar ve sonuna kadar hakketiğinizi düşünüyorum yargı dağıtmaya çalışanlara ders olsun bidahakine yazar çizerken bin defa düşünğr artık!

#10 Plak_love, 13 Aralık 2020
    Son düzenleme: 13 Aralık 2020
  11. Makale_Helvetia

Makale_Helvetia
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    353
    Hocam en azından bir fiyat ve ürünün bir iki tane resmini ekleyin ki herşey şeffaf olsun. Siz ürününüze güveniyorsanız zaten problem yaşamazsınız ama dediğim gibi şeffaflık da önemli. Siz bilirsiniz tabi sizin tercihiniz

12. refuserQ

refuserQ
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,812
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.