Silinsin

'Kulaklık Genel' forumunda Synthyss tarafından 6 Nisan 2016 tarihinde açılan konu

1. dulty

dulty
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    2,351
    KSE1500 DAC'ın sorunu dizaynın 5 sene önceye dayanması ne yazık ki :gulme keşke başından biz bunu 5-6 senede piyasaya çıkartamayız, DAC'sız yapalım bari deselermiş, boşa para almazlarmış insanlardan. Tek çare bypass :eek:k

Collapse Signature Expand Signature
    7 kişi bunu beğendi.
  2. elektronik müzik

elektronik müzik
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    855
    Velvetin üstüne ne alınır acaba ? :) merak ettim :popcorn

3. Aras

Aras
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    862
    K10. Kesinlikle K10. Nedense testleri innerfidelity'ye düşmemiş ama okuduklarım ve duyduklarıma bakılırsa Velvet ile yarışabilecek sayılı kulaklıktan biri, hatta(dinlemedim ama) daha iyi -bile- olabilir.

2 kişi bunu beğendi.
  4. karanehir35

karanehir35
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    11,511
    JH Audio Rosie iyi bir secenek Mustafa.
    Bir arastir derim.:)

4 kişi bunu beğendi.
  5. fosther

fosther
    Expand Collapse
    Moderator

Alınan Beğeniler:
    3,603
  6. VirtuFortuna

VirtuFortuna
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    5,252
    Velvet ile yarışmak şöyle dursun, çiğ çiğ yer. Yani Velvet'ın üstüne ne alınır gibi bir şey söyleyince komik oluyor, zira evet üstüne alınacak dünya kadar alet var.

7. Synthyss

Synthyss
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    3,017
  8. VirtuFortuna

VirtuFortuna
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    5,252
    K10 ile Velvet meselesinde subjektif hiçbir şey söz konusu değil ki. K10 Velvet ve yarışmak kelimeleri aynı cümle içinde bile kullanılamaz.

Şuna kızıyorum şimdi bilmeyen biri okusa şu sonucu çıkaracak: "Abi Velvet ile yarışabilecek tek IEM K10'muş demek ki"

2 kişi bunu beğendi.
  9. Synthyss

Synthyss
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    3,017
    Ayri dunyalarin kulakliklari. K10u dinleyen bi adam gelip sana bu kulaklik cok kapali caliyor ben velvetin canliligini yapayligini renkliligini bokunu pusurunu daha cok begendim dinlerken daha cok zevk veriyor derse, hayir arkadasim sen zevk alamazsin mi diyeceksin?

Arasin yorumuda yanlis, senin yorumunda yanlis.

Konuyu kapatiyorum, @fosther kardesim kilitlersen cok makbule gecer. Bir baska polemik oturumuna gerek yok. Isteyen atar mesajini katılır toplu alıma.
    Son zamanlarda her actigim konu p*c oluyor bir sekilde. Insani forumdan sogutuyor su polemikler. Az kaldi yakinda forumu 5 kisi ceviricek.

#29 Synthyss, 8 Nisan 2016
    Moderatör tarafından düzenlendi: 8 Nisan 2016
    2 kişi bunu beğendi.
  10. ardacumhur

ardacumhur
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,314
    Özel mesajdan kulaklık tavsiyesi istemek hoş olmaz forum için bence.

Evet zamanında yaptım ordan biliyorum

11. Aras

Aras
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    862
    Yani, sen Velvet'ı listenin en aşağısına taşıyorsun, bazıları tepesine taşıyor. Bence yeterince subjektif bir konu. :) http://theheadphonelist.com/headphone-list/

12. Synthyss

Synthyss
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    3,017
    O liste referans olarak alınamaz, oğulcanda referans olarak alınamaz, sen de alınamazsın canım kardeşim. @Aras
    Sen velveti en iyi iem zannediyorsun, oğulcan da subjektif yorumlara saygı duymuyor. Bu bir diğer velvet konusunun özeti gibi. O konuya yazmadım yazmadım, buraya yazıyorum bakın head-fi'da eşşşek gibi gömerler ekipmanları, eşşek gibi de överler biri çıkıp da demez kardeş sen nasıl böyle diyorsun diye. Adam zevk alıyorsa yazar herkes eyvallah der konu uzamaz. Biz saygı duymayı bilmiyoruz. Biz başkasının ekipmanından aldığı zevke saygı duymuyoruz.
    Nerden biliyorsun Joker o listeyi yaparken senin en sevdiğin şarkıları senin en sevdiğin türleri mi dinledi? Senin kulaklarını ödünç mü aldı? Aynı şekilde Oğulcan sadece açık kulaklık dinlemiş ve açık kulaklık seven birisi k10 ile velveti dinleyince velveti daha iyi bulduğu için adamın beş para etmez hiç bir şeyden anlamaz biri olarak mı yargılamamız gerekiyor?
    Bu coğrafyada her şeyi ama her şeyi takım tutar gibi savunuyoruz biz. Partisinden kulaklığına kulaklığından giyim markasına kadar.

İnanılmaz.

11 kişi bunu beğendi.
  13. fosther

fosther
    Expand Collapse
    Moderator

Alınan Beğeniler:
    3,603
    Sakin olalım arkadaşlar..İsteyen istediğini dinlesin bu kadar basit.Birbirimizi kırmaya gerek yok lütfen biraz daha özen gösterelim.

Konuyu simdilik kitliyorum.Konuyla alakasız olan mesajlar silinip,daha sonra konunun amacına ulaşması için geri açacağım.

3 kişi bunu beğendi.