Vsonic GR07 MK II vs. Bass Edition

'Kulaklık Genel' forumunda genmur tarafından 18 Mayıs 2014 tarihinde açılan konu

1. genmur

genmur
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Herkese merhaba,

Bir yili askin suredir kullandigim Audio Technica CKS77 kulakligim yerine daha ust seviye bir kulaklik almaya karar verdim.

Yaptigim arastirmalar sonucu Vsonic GR07 modelinin uygun olacagina karar verdim. Ancak kulakligin ilk versiyonunun (classical) basslarda yetersiz kaldigi yorumlari, daha sonra cikan MKII ve bass editiona yonelmeme sebep oldu.

Agirlikli olarak house dinlesem de jazz, blues ve enstrumental muzik de dinliyorum. MKII ve Bass Edition'dan hangisini almami tavsiye edersiniz?

MKII:
    http://www.ebay.com/itm...ar=&hash=item1c3a510717

Bass Edition:
    http://www.lendmeurears...cPath=15&products_id=54

Bulabildigim en uygun fiyatlari kiyasladigimda Bass Edition 30 dolar daha pahali. Bunu da goz onunde bulundurmakta fayda var.

Simdiden yardimci olacak herkese tesekkurler

2. MuttFTS

MuttFTS
    Expand Collapse
    Administrator
    Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    625
    Normal versiyon isteklerinize daha uygun. Simdiden gule gule kullanin :)

Collapse Signature Expand Signature
  3. cagricigman

cagricigman
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    16
    vay be, gelecek bir zamanda (kulaklığımın bozulacağı veya artık yeni bir kulaklık isteyebileceğim bir zamanda...) açmayı istediğim bir konuyu açmışsınız. teşekkürler. verilen cevap da ayrı bir önem arzediyor çünkü fikrimi de şimdiden edinmiş oldum, sana da teşekkürler Hasan :)

4. heyysanadiyom

heyysanadiyom
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    44
    mk2 yi kullanıp beğenmiştin taki kablosunun kalınlığı sinirimi bozana kadar :yourock

5. genmur

genmur
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Ufak bir duzeltme, benim ebayden buldugum 100 dolarlik model eski modelin piyasadan kalmasiyla yerine surulen modeliymis. Yani MK2 degil.

Mk2 ve Bass Edition bu modelden ustun. Yani iki secenek arasinda sanirim Bass Edition'i secmem gerekiyor. Mk2 modelini almami tabsiye ediyorsaniz nereden temin edebilirim? Hicbir yerde stokta goremedim.

6. fosther

fosther
    Expand Collapse
    Moderator

Alınan Beğeniler:
    3,600
  7. heyysanadiyom

heyysanadiyom
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    44
    2 kişi bunu beğendi.
  8. genmur

genmur
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Degilmis, ben de mail atip kesinlestirdim. Bu model eski versiyon artik uretilmedigi ici yerine cikan versiyonu. Mk2 hicbir yerde stokta yok
    --- Arka arkaya mesajlar birleştirildi, 19 Mayıs 2014, İlk mesaj zamanı 19 Mayıs 2014 ---
    Merhaba,
    Ikinci el ilanlarini inceledim ancak fiyat olarak kullanilmis urunler sifir urunlerden daha yuksek fiyata satiliyor. Beklemek istemeyen biri icin tercih sebebi ancak benim halihazirda kulakligim var, 2-3 hafta beklemek problem degil benim icin

9. Synthyss

Synthyss
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    3,017
    Gr07 BE kullaniyorum cok memnunum, x5 ve e12 ile kullaniyorum. Amfi seven bir kulaklik. Tavsiye ederim.

10. tmert0

tmert0
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    46
    Merhabalar %80 Trance, vokal trance, house ve %20 da her türden müzik dinleyen biri olarak Gr07 BE isteğime cevap verebilir mi acaba? Bu arada ileride sizin gibi x5 kombinasyonu ile kullanmayı planlıyorum.

11. Synthyss

Synthyss
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    3,017
    Trance ve house dinlemedim hic. Ancak metal rock pop hatta dubstepte gayet iyi performans aliyorum.